Visi dar prisimena 2012-ųjų lūkesčius, nežinomybės baimę, mus išgąsdinusių kataklizmų lūkesčius … Perėjimas įvyko, bet ne ten, kur tikėtasi … Planeta pradėjo gyventi kitoje dimensijoje.

2013 metų sausį buvo pasakota apie 10 metų trukusį eksperimentą, nuo 2003 m. branduolininkai -mokslininkai dirbo su vandenilio atomu (dar vadinamu protonu) ir pirmiausia užfiksavo protono dalelės pulsaciją, kuri tai mažėjo, tai grįžo į įprastą dydį. Mokslininkai tai laikė klaida, kitų sudedamųjų dalių įtaka iš išorės, tačiau galų gale protonas įgijo naują dydį. Buvo padarytas atradimas, kad protonų dalelė sumažėjo 4%.

Pasaulis po kvantinio šuolio

Viskas pasikeitė – jo greitis, sukimasis, kryptis, skersmuo. Iš pirmo žvilgsnio – tik pagalvok, protonas pasikeitė, nesąmonė! Bet po jo visa organika „nuėjo“, juk jis yra iš vandenilio. Materijos tankis pasikeitė. (Levašovas apie Materijos savybes rašė, kad pateksime į kitą Erdvę, kur bus daugiau šviesos).

Likusios dalelės taip pat sekė protonu, o tai, ką branduolinė fizika laikė nepajudinamu, pasirodė visiškai kitokia forma, svetima. Tarsi būtume ateiviai ir patekome į kitą planetą.

Tie įstatymai, kurie buvo nustatyti iki 2013 m., Staiga nustojo veikti, nes Materijos tankis tapo kitoks.

Šis milžiniškas daugelio mokslinio pasaulio laboratorijų darbas privertė viso pasaulio mokslininkus susikaupti, pamiršus visas nesantaikas.

Apie 10 pirmaujančių atominės fizikos institutų, reaktorių, lazerių technologijos dar kartą patikrino vienas kitą, tačiau visą laiką jie pasiekė tą pačią naują vandenilio atomo vertę.

Sprendžiant pagal trijų dimensijų pasaulio įstatymus, tai neįmanoma, tačiau, nepaisant to, fizika pradėjo atskleisti savo matavimus. Tai patvirtina astrofizikai, apskaičiavę mūsų Erdvės daugialypiškumą.

Mes gyvename kitoje dimensijoje!

Vyko kvantinis perėjimas, dalelė perėjo iš vieno energijos lygio į kitą energijos lygį, tuo pačiu elgdamasi kaip neutroninė žvaigždė – ji buvo didelė, bet tapo maža.

Galvokime, kad gyvename kitoje planetoje, todėl visi įstatymai pradeda veikti kitaip. Mokslininkai su tuo susiduria kiekviename žingsnyje. Mūsų įstatymai yra praeities pasaulis!

2013 m. Sausio – kovo mėn. buvo gausu radikalių mokslinių atradimų astronomijoje ir astrofizikoje, kurie krito kaip iš gausybės rago.

Žemės orbitoje skrieja vokiečių „Spitzer“ teleskopas, kuris yra keliais kartais tikslesnis už garsųjį Hablą, jis pamatė infraraudonųjų spindulių (mes žinome infraraudonąją spinduliuotę, o čia ultra – naujas fizinis terminas reiškia – dar giliau į materiją) galaktikas, jos yra 60 kartų ryškesnės nei įprastos.

Šis atradimas buvo padarytas spontaniškai. Spręskite  patys, dar 2012 m. Gruodžio mėn. Jų nebuvo, o 2013 m. Sausio mėn. jie pasirodė, per dieną.

Taip nebūna! Arba jie egzistuoja, arba jų nėra … tai reiškia, kad per šią dieną įvyko kažkas, dėl ko pasaulis pasikeitė?

Įprasta elektromagnetinė skalė, pateikiama fizikos vadovėliuose, žinynuose, padidėjo trimis oktavomis infraraudonųjų spindulių diapazone ir trimis oktavomis ultraviolete.

Mes turime šešias oktavas daugiau.

Atsirado materija, kurios nebuvo iki 2013 m., Jos nematė dėl įvairių priežasčių, o dabar ji pasireiškė ir fiziniai prietaisai gali ją įrašyti.

Kitas atradimas – iki 2013 m. Mokslininkai žinojo ir mus gąsdino, kad mūsų Saulės sistema juda į Juodąją skylę. Novosibirsko mokslininkai sakė, kad einame į visiškai nežinomų energijų zoną, kurios anksčiau nebuvo ir neaišku, kas bus toliau.

Ir dabar nėra skylės!

Tai astrofizinis objektas ir jis dingo. Mūsų Galaktikos centre dabar nėra juodosios skylės.

Mokslininkai labai išsigando, šis atradimas buvo įslaptintas ir jis dingo iš interneto praėjus dviem mėnesiams po jo paskelbimo. Buvo tokia svetainė „Membrana“, kurioje mokslininkai skelbė savo išvadas, dabar šio elektroninio žurnalo nebėra. Ties Juodąja skyle jis nustojo egzistuoti )).

Kas nutiko? Paaiškėjo, kad Juodoji skylė yra durys, pro kurias jūs ir aš perėjome, ir durys užsidarė.

Bet vietoje „Juodosios skylės“ atsirado dar vienas objektas, tai taip pat yra 2014 m mokslinis atradimas – Magnetaras.

Pulsuojanti žvaigždė, bet ne pulsaras. Ši žvaigždė purškia skystą magnetinį lauką visomis kryptimis. Tai yra tam tikra medžiaga, kuri dar neturi pavadinimo (tai nėra plazma). Ji yra protinga ir susideda iš granulių. Jos granulės yra mažos, elementariųjų dalelių lygyje ir didelės, pavyzdžiui, Žemės dydžio.

Pirmiausia šis Magnetaras buvo išgirstas 2014 m. Kovo mėn. radiodiapazone ir pradėtas stebėti, o gegužę – jį pamatė.

Pagal kosminius standartus – tai milžiniškas laikas. Įprastai arba girdi, arba mato. Tai yra, smegenys buvo pasirengusios suvokti šią informaciją.

Taigi atsidūrėme subtiliojo pasaulio pirmuose aukštuose, tiesą sakant, „aname pasaulyje“, su kuriuo mes jus ir sveikiname! ))

Dažniai kitokie ir organinės medžiagos yra kitokios. Tai jokiu būdu neturėtų jūsų gąsdinti, mūsų kūnai atsiveria patys. O štai Magnetaras nušvito mėlynai (iki 2014 m. gegužės mėn. jis nešvytėjo).

Dar 2005 m. neurofiziologai žmonių hipokampe atrado sritį, vadinamą mėlyna arba mėlynąja dėme. Ji buvo žinoma ilgą laiką, tačiau jie neskyrė jai ypatingo dėmesio, na, maža ką žmogus turi smegenyse …

Žmogaus smegenys yra juoda dėžutė.

2014 m. Vasarą ši mėlyna dėmė smegenyse taip pat įsižiebė, visiems. Hipokampas projektuojasi į Gyvenimo Tašką ir „vadovauja“ žmogaus gyvenimui subtiliajame pasaulyje ir aukščiau. Ši mėlyna spalva įsižiūrėjus kartais matoma kaip sidabrinė aureolė virš galvos. Tai yra naujas organinis kūnas ir jis pulsuoja sąskambyje su Magnetaru. Tai yra vieninga sistema, turinti vieną bazinį ritmą – valsą.

Bazinis Visatos ritmas taip pat yra valsas, skirtingai atliekamas, skirtingose ​​oktavose. Oktava, kurioje atlieka valsą Mėlynoji dėmė ir Magnetaras, esantis Galaktikos centre, veikia naujoje skalėje su trimis naujomis oktavomis.

Išeina, kad naujojo vandenilio energetinis spektras visiškai skiriasi nuo senojo vandenilio spektro.

Tai ultraraudonos spalvos spektras, gilesnis už infraraudonųjų spalvą. Būtent šis diapazonas tapo vedančiuoju. Mes gyvename ir nežinome, kad suvokiame visiškai kitokius energetinius spektrus. Ir visa tai priima žmogaus sąmonė.

Atėjo laikas, apie kurį mums buvo sakoma – gyvensite Subtiliame pasaulyje, kur viskas valdoma mintimis, užsinorėjai – perkėlei kėdę, užsinorėjai – pats nuskridai … Kol kas  mes nepasiekėme tokios minties koncentracijos ir tokio savęs suvokimo.

Ryšium su tuo prasidėjo įvairūs fenomenai …

Pirmasis pagrindinis reiškinys yra aureolės švytėjimas. Iki pereinamojo laikotarpio ji buvo auksinė (Šventųjų aureolės ikonose …) ir tai turėjo tik meistrai, nes aplink Žemę buvo labai tankus magnetinis laukas, šis laukas buvo sunkus ir sulaikydavo mūsų genetinę struktūrą. O dabar šis laukas, tiesą sakant, nustojo būti standus, jis egzistuoja, bet visiškai kitoks.

Jis yra labai minkštas ir subtilus ir vis dėlto labai stiprus, kaip voratinklis, pabandykite jį suplėšyti, jis yra stipresnis nei plienas. Štai tokios struktūros yra naujas magnetinis laukas.

Visi girdėjote terminą Akašos, tai ir yra auksinė struktūra, vadinama Protėjumi, Blavatskaja taip pat ją mini.

Taigi šis Protėjus įsikūnijo. Tai tapo mūsų nauja nervų sistema, dabar ji yra prisotinta Protėjo šviesos.

Mes turime kitokią nervų sistemą, nustojome matyti trimatėje erdvėje, turime kitokias akis.

Per pastaruosius tūkstantmečius iki perėjimo, mažiausiai 26 000 metų, mūsų visų akyje buvo vadinamoji akloji dėmė. Tai regos nervas, kuris eina giliai į kaukolę, jis buvo užkimštas tam tikru baltyminiu audiniu, kaip kištuku. Ši akloji zona apėmė tris ketvirtadalius mūsų sferos matymo. Mes nematome Juodosios skylės, o kadangi smegenys išlygina įvairius niuansus, sukuriama iliuzija, kad mes viską matome.

Nepaisant to, aklosios zonos buvimas leido gyventi trimatėje erdvėje, ribotoje, standžioje. Tai buvo Eksperimento sąlyga. Turėjome ištirti tankųjį Pasaulį ir įvykdėme šią užduotį. Dabar mes perėjome į „tą šviesą“, mūsų Eksperimentas buvo sėkmingai užbaigtas ir ši akloji zona pradėjo akyje tirpti ir nykti, ir dabar mums atsidaro prieiga prie daugiamatiškumo.

Šis atradimas yra planetarinio masto, jį pastebėjo visų šalių mokslininkai.

Timusas, užkrūčio liauka, pasikeitė, pati iš savęs ji yra labai sakrali. Ją minėjo Jelena Blavatskaja ir Rerichai.

Dabar Timuse gyvena tas pats Protėjus. Čia jis lokalizuojasi, o paskui išpurškiamas į visus mūsų subtiliuosius nervų kanalus. Saulės, mėnulio meridianai, čia viskas yra susiję, jie taip pat tapo kitokie.

Ir imuninė Protėjaus priežiūra pasikeitė. Jei anksčiau ši imuniteto sistema buvo formali, dabar ji seka kiekvienos žmogaus mintis ir dabar tapo taip svarbu – mokėti mąstyti!

Pagalvok prieš galvodamas. Viskas išsipildo čia ir dabar, o svarbiausia aišku kodėl …

Kitas kūno pokytis – migdolinis kūnas. Tai taip pat Hipokampo srityje, Mozhevichka. Ji pereina prie sąmoningo suvokimo. Iki Perėjimo tai buvo „baimės namai“, valdomi limbinės sistemos. O limbinė sistema yra „mušk“ arba „bėk“, kaip ir gyvūnams. Dabar tai perrašoma ląstelių lygmeniu. Vietoj „mušk“ ir „bėk“ prasideda sąmoningas dabarties momento suvokimas. Protinga. Ne sėdėti ir bijoti galvojant: kaip ten bus?

Dabar viskas pagal sistemą: aš ateisiu ir išsiaiškinsiu. Gyventi čia ir dabar. Mums nereikia žinoti, kaip tai padaryti, mūsų naujoji organika tai daro pati. Jūs nesėdite meditacijoje, nevalgote tik vegetariško maisto, gyvenate taip, kaip gyvenote, o organika keičiasi pati. Tai yra, jūsų Aukščiausiasis Aš davė leidimą pakeisti šią situaciją, pakeisti dabartinę jūsų sąmonę. Jums nereikia žinoti, kaip tai vyksta?

Tai ir yra Dieviškoji „chaliava“ – nemokama. Anksčiau buvome atsakingi už savo poelgius, bet dabar mokysimės būti atsakingi už savo mintis! Senosios galvos smegenų neuronų pakuotės ištirps. Kaip tai pasireiškia kasdieniame gyvenime?

Seni neuronų paketai – visi materializuoti įpročiai, kurie pateko į mūsų kraują, kūną, tai, ką mes mechaniškai darome autopilotu (paėmė degtuką, uždėjo virdulį, uždegė dujas …) Viskas, prie ko esame įpratę nuo vaikystės ir tai, ko sąmoningai nesuvokiame, bet tai jau materializuota. Mes dažnai darome veiksmus ir nepastebime kaip.

Dabar prasideda atminties pseudopraradimas.  Jis įvyksta tada, kai žmogus nėra veikiamas išorinės įtakos.

Pavyzdžiui, sėdi ant suoliuko ar būni namuose ramioje būsenoje staiga – nieko neprisimenu … Tai trunka akimirką, 3–5 sekundes, ir tu vėl grįžti į savo dabartinį gyvenimą. Ir tuo metu pas tave išsijungia kažkokie seni paketai, senos žinios. Pvz .: seni vaikiški įpročiai, kurių jums nebereikia, nes esate suaugęs žmogus ir situacija nepasikartos. Energetiškai jie buvo smegenų struktūroje, todėl smegenys atsikratė šių senų įpročių (mokėtės vaikščioti, sėdėti, kalbėtis.) Dabar jums to nebereikia, o tai yra didelis energetinis lakštas. Pseudopamiršimas – tai suteikia vietos naujam. Tai užpildoma kažkuo nauju ir reikiamu momentu aš tiesiog pradedu žinoti kažką naujo. Ateina aiškiažinojimas. Prieš perėjimą mes to neturėjome, turėjome mokytis mokykloje, įgyti patirties, įgyti žinių, o dabar patirtis atsiranda pati, tarsi Dovana!

Iki tam tikro momento jūs nežinote, ką galite, bet atsiranda situacija ir jūs pradedate naudotis paruošta patirtimi. Taupomas laikas, taupoma energija, dar daugiau …

Jūs matote situaciją ne iš vienos, bet iš kelių pusių vienu metu, ir matote ją ne pasmerkimo tikslu, o tiesiog kaip informaciją. Žinokite, kad kai užeis pseudoužmaršumas ar kažkas panašaus į sklerozę, priimkite tai visiškai ramiai ir žinokite, kad tai ne liga, o planetarinis perėjimas.

Ir tai tik pirmas etapas.

Pasikeitė Laikas, pasikeitė energija, pasikeitė mūsų suvokimas ir mes tampame tomis daugiamatėmis būtybėmis, kokias iš pat pradžių sumanė visos Aukštosios Jėgos. Mūsų minčių sąskaita vyksta daugybė atradimų, pavyzdžiui, nustatytas ryšys tarp depresijos ir osteoporozės – tai Jeruzalės universiteto visa atradimų serija. Kuo ilgiau žmogus sėdi depresijoje, tuo labiau jo kaulai ima minkštėti.

Mūsų laikams būdinga tai, kad jūs galite patys gaminti vaistus ir tai, ko jums reikia. Pavyzdžiui: paimkite buteliuką, iš čiaupo įpilkite vandens arba šventinto ar jonizuoto vandens, bet kokio. Paimate popieriaus lapą ir rašote – tai mano vaistas nuo depresijos, aš greitai sveikstu. Tai parašėte, padėjote po stiklainiu, o stiklainį pastatėte savo lovos galvūgalyje.

Atminkite, kad visa tai turi būti daroma su humoru)), pabundate ryte ir išgeriate. Tuo metu vanduo keičia savo struktūrą. Tokie eksperimentai jau buvo atliekami, išbandyta pakeisti vandens struktūrą – ji pasirodė skirtinga, viskas priklauso nuo sąmonės gylio, nuo tikėjimo. Viskas vyksta vaikų suvokimo lygmenyje – kuo lengviau susiesite su šiuolaikine tikrove, tuo greičiau ir geriau ji pasirodys.

Ar žinojai, kad juokas keičia sąmonę? Šviesa, kaip ir vaikų juokas, naudojama kūrybai, tai yra tos pačios vibracijos, kurios rezonuoja su mėlynuoju Magnetaru Galaktikos centre. Pasijuokti –  reiškia surezonuoti su kosmosu. Ar pastebėjote, kad gatvėje pasirodė daug išpaišytų mimų? Jie bando išmušti žmogų iš jo kiauto. Šypsokis sau prieš veidrodį!

Kvantinio perėjimo metu pasaulis buvo padalintas į tuos, kuriems reikalinga materiali evoliucija – gyventi materijoje, gyventi smurte, negatyve (gerti, rūkyti) – jie išėjo į kitą materiją. Jie nuėjo į savo sąmonės lygį. Mes su jumis dabar stovime kaip šliuze – tarp mūsų yra tokių ir kitokių … Yra tokių, kurie pasirinko kitą kelią, kitą sąmonės lygį, evoliucijos kelią.

Tie, kurie išeina, jie liko savo mintyse, jiems visa tai yra nesąmonė, jie negalvos, jiems lengviau mesti granatą, nei galvoti … Jų veiksmai ir poelgiai yra kitokie.

O mūsų veiksmai kiti, vyksta fizikinis psichologinis momentas – mes nustojame matyti vienas kitą. Tai jau prasidėjo, kad mes galime praeiti nematydami vienas kito, ir be jokio diskomforto.

Tai ir yra Realybės padalijimas – vieni į kairę, kiti į dešinę. Tie, kurie pasirinko dvasinę evoliuciją, jie prieš galvojant pagalvos. Pradžioje lipsime ant grėblio, įgysime patirties.

Kaip naudotis  Dieviškąja „chaliava“ – nemokama Dovana? Pradžiai –  tiesiog žinoti.

Naudokite įkrautą vandenį vietoj vaistų. Pavyzdžiui – nuo skausmo ant kulno ar nuo karpos. Kraujagyslėms valyti. Parašykite ant popieriaus lapo, įdėkite po stikline vandens ir pasidėkite ją nakčiai prie lovos galvūgalyje, o ryte išgerkite. Čumakas taip ir padarė, o dabar tai gali daryti visi.

Yra stebuklinga frazė – mano tikrovėje viskas pavyksta (ištarti savo norą) lengvai ir grakščiai!

Tai nėra afirmacija, jos nereikia kartoti ilgai – viskas daroma lengvai ir greitai, pasakei ir nuėjai dirbti …

Svarbiausia – pajausti tai, ką sakai, išmokti pasitikėti Visata. Ir pradėti nuo kasdienybės … pasisveikinti su tarakonais! Mano realybėje tarakonų nėra.

Tai gali būti taikoma santykiams su vaikais, gerai savijautai,  požiūriui į valstybės institucijas, į transportą, informacijos gavimui, pirkimui to, ko jums reikia …

https://www.facebook.com/groups/runaya.magiya/