Aromaterapija su Young Living aliejais

Aromaterapijos istorija siekia daugiau nei 6000 metų,  ji atsirado Senovės Egipto šventyklose. Šventraščiuose minima, kad išgijimas buvo siejamas su malda ir aromatiniais kvapais. Tikri eteriniai buvo prieinami tik pasaulio išrinktiesiems…

Eterinis aliejus – tai šimtų įvairių cheminių medžiagų struktūra. Kiekvienas eterinis aliejus sudarytas iš 200-500 skirtingų sudedamųjų dalių, kurios jiems suteikia skirtinus efektus. Grynas aliejus yra 100 – 10 000 kartų didesnės koncentracijos nei pats augalas.

Young Living sukūrė savo standartus, kad būtų užtikrinta aukščiausia įmanoma eterinių aliejų terapinė kokybė.

Žinoma, kad eteriniai aliejai žmogų veikia įvairiapusiškai:

Veikdamas kūną– atpalaiduoja organizmo įtampas, užveda žmogaus savigydos mechanizmą, lėtina senėjimą ir, svarbiausia, neturi šalutinio poveikio.

Veikdamas protą, intelektą– suaktyvina smegenų veiklą, koreguoja psichoemocinę būseną,  balansuoja hormoninę sistemą.

Per energetinius kūnus vyksta poveikis sielai –  vyksta vibracinė aromaterapija.

Kviečiame į kvapiuosius Aroma vakarus, kur kalbėsimės apie saugią aromaterapiją, kaip susikurti sveiką ir romantišką nuotaiką namuose, kvėpuosime ir testuosime aukščiausios klasės eterinius aliejus!

*   *   *

Iš 6000 metų glūdumos grįžta nuostabus sveikatinimosi būdas: AROMAPSICHOLOGIJA. Aromatinių aliejų poveikis žmogui pastebimas įvairiais aspektais: kaip kosmetinė, kaip gydomoji, kaip psichoemocinė priemonė. Stebint žmogaus pasirenkamą vieną ar kitą kvapą, kaip jis tai daro, galima spręsti apie jo tiek fizinę, tiek psichologinę būseną.

Tad AROMADIAGNOSTIKOS keliu nustatomos žmogų kankinančios bėdos, koreguojamos emocinės problemos, sprendžiami santykių klausimai, suformuojamas įvaizdis. Savo intuicijos dėka žmogus išsirenka sau kvapus ir turi galimybę turėti SAVO, jam patį mėgstamiausią kvapų mišinį, padėsiantį jam savo atpalaiduojančiomis, stimuliuojančiomis, harmonizuojančiomis ar adaptogeninėmis vibracijomis. TOKIOMIS, KURIŲ LABIAUSIAI TUO METU ŽMOGUI REIKIA!

Norite individualiai išbandyti aromadiagnostikos galią ir susikurti savo kvapą? Skambinkite, rašykite!

Dėl susitikimo: tel. nr. +370618 80246 – Vita. 

                               info@sveikatinimocentras.lt

 

YL4                            YL Rd