Priimame ir tuos žmones, kurie nedalyvavo pirmoje Drakono iniciacijos dalyje.

Drakono gaudymo metodiką paliko Igoris Ivanovičius Vėtrovas. Pagal jūsų gimimo datą ir laiką mes rasime konkrečias jūsų problemas, kurių dažniausiai patys nematome. Projektas yra orientuotas į tuos žmones, kurie nori ne vien samprotauti apie savo ydą, bet kurie nori konkrečiai dirbti veiksmais su ja. Nes tik veiksmais galima pasiekti rezultato – realizuoti savo tikrąjį talentą.

Dirbsime grupėje, bet kiekvienas konkrečiai su savo ydomis. Būtina atsinešti savo dienoraštį, kuri turėjote rašyti po pirmosios projekto dalies.

Šį kartą paliesime ir Human Design sistemą, jau turimą talento dalį, drakono vardą, angelus. Išsiaiškjinsime tolimesnio darbo su savimi subtilumus.

Į užsiėmimą būtina atsinešti rašiklį kai kurioms užduotims (konspektuoti nereiks) ir užkandžių pietų pertraukai. Kaip visada gausite dalomosios medžiagos ir konkrečių užduočių.

Kaina 30 eurų.

Būtina registracija adresu eleonora.rapolas@gmail.com . Parašykite savo vardą ir pavardę, gimimo datą, laiką ir vietą. Būtinai nurodykite, kuriame mieste dalyvausite.
Kviečiame registruotis ir dalyvauti!