RAINDROP – LIETAUS LAŠŲ – MASAŽAS!

60 min.

Raindrop (Lietaus lašų) masažas – tai unikali atpalaiduojanti procedūra, suteikianti įsimintinų potyrių ir padedanti išsaugoti sveiką stuburą.

Masažas ypatingas tuo, kad ant nugaros tam tikra tvarka lašinami devynių rūšių terapinės klasės eteriniai aliejai.

„Lietaus lašų“ pavadinimą įkvėpė Amerikos indėnų tikėjimas, kad iš dangaus krintantys lietaus lašai apvalantys kūną ir sielą… Masažo metu terapinės koncentracijos natūralus eterinis aliejus lašinamas ant kūno iš aukštai kaip lietus, kad galėtų sąveikauti su žmogaus fiziniu kūnu ir subtiliuoju energijos lauku.

Išbandžiusieji Raindrop masažą nebegali atsispirti pagundai vėl atsigulti ant masažo stalo ir patirti nepakartojamų pojūčių, nes šio masažo poveikis terapinių eterinių aliejų dėka jaučiamas ilgą laiką…

Turintiems sveikatos problemų rekomenduojamas masažų ciklas.

Registracija: +370618 80246 – Vita

*   *   *   *   *   *   *

TERAPINIS MASAŽAS 

Nugara/sprandas: 30/45 min.
Visas kūnas: 60/90 min.

Tai klasikinio, segmentinio, shiatsu, miofascialinio masažų junginys.
Masažas veiksmingas sukietėjusiems, įsitempusiems ir pavargusiems raumenims, ypač rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, po treniruočių arba jei žmogus kasdien patiria fizinį stresą ar įtampą.

Masažas padeda:
– pašalinti, sumažinti skausmus nugaros, kaklo, pečių srityje
– panaikinti sprando, kaklo raumenų įtempimą
– panaikinti galvos skausmus, rankų tirpimą
– sumažinti įtampą raumenyse, sausgyslių ir raiščių struktūrose.

ATPALAIDUOJANTIS  VISO KŪNO  MASAŽAS 

60/90 min.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas- viena populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Tai ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį. Masažas taip pat gerina kraujo cirkuliaciją, medžiagų apykaitą, atstato (regeneruoja) nuilsusius raumenis, padeda atsipalaiduoti ir susigrąžinti prarastas dvasines bei fizines jėgas.
Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl kūnas išsiskiria vadinamąjį laimės hormoną endorfiną, kuris padeda nusiraminti, pasisemti pozityvios energijos ir atgauti sielos pusiausvyrą. Vienas ar du šio atpalaiduojančio masažo seansai per savaitę garantuoja Jums gerą darbingumą, puikią nuotaiką bei savijautą.

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS

60/90 min.

Limfodrenažinis masažas teigiamai veikia sveikatą, valo ir detoksikuoja organizmą, aktyvina kraujotaką. Pagerėjus kraujotakai, išnyksta audinių pabrinkimai, spartėja kapiliaruose vykstantis medžiagų apykaitos procesas tarp kraujo ir audinių, suaktyvėja veninė kraujotaka galūnėse, pagerėja dujų, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų, pieno rūgšties, šlapimo rūgšties ir šlapalo išsiskyrimas iš organizmo,  todėl blyški, sausa ir suglebusi oda pasidaro akivaizdžiai stangresnė  ir švelnesnė. Ir galiausiai limfodrenažinis masažas yra labai puiki atsipalaidavimo priemonė.

Masažas padeda:

– organizmo valymui bei geresnės imuninės sistemos veikimui;

– po svorio numetimo susitvarkyti su per dideliu odos pertekliumi;

– sumažinti sunkumą ir nemalonius skausmus kojose;

– pastebimai sumažinti taip vadinamą „apelsino žievelę“- daugelį gąsdinantį celiulitą.

REGISTRACIJA tel. 8620 95104 – Diana.

HOLISTINIS MASAŽAS  (masažų ciklas)

Norite gilesnių ir labiau nuoseklių rezultatų dirbant su savimi, ieškant vidinės ramybės ir harmonijos? O gal atsibodo nuolatinis nerimas ir nemiga? Atraskite holistinį masažą!!

Holistinis masažas sujungia visus masažo būdus ir formas, taip pat papildo kitas gydymo terapijas. Jo tikslas – sustiprinti „proto ir kūno jungties“ supratimą.
Priešingai nei tradiciniai gydomieji, holistinis masažas leidžia klientui pajusti santykį su savo kūnu. Galutinis rezultatas – tampate mažiau priklausomi nuo išoriniu veiksniu, geriau suprantate savo kūno procesus, išmokstate su jais gyventi ir juos valdyti. Stiprėja imunitetas, nurimsta įtampa, mažėja nerimas ir skausmas. Tai relaksacija.

Kiekvienas masažu ciklas yra individualus. Pritaikomos įvairios technikos, priklausomai nuo jūsų poreikiu. Mano misija – naudoti bet kokius „įrankius“ iš mano „įrankių dėžutės“ – visą savo mokymą, patirtį, intuicija ir gydomą energiją, kad padėčiau jums pasijusti kuo puikiau jau po pirmojo seanso.
Pirmojo masažo metu aš klausausi jūsų, ką jūs sakote ir ko jūs norite, kokie jūsų lūkesčiai. Tada klausausi jūsų kūno, ko jam reikia. Galiausiai parenku technikas ir masažus, kurie labiausiai jums tinka.
Ciklą sudaro 3-4 masažai, susitinkame 1 ar 2 kartus savaitėje, trukmė 1-2 valandos.

Maksimaliai atpalaiduojantis masažas.
Tai pirmasis masažas iš ciklo. Geriausias susipažinimui ir atradimui, kas jums labiausiai tinka. Padėsime jūsų kūnui atsipalaiduoti ir atsigauti nuo streso. Galima atlikti su individualiai parinktu aromatiniu aliejų mišiniu (stipresnis poveikis emocinės būklės gerovei). Malonus būdas atsikratyti įtampų.

Terapinis masažas giliesiems audiniams.
Atrandame įtemptus raumenis ir skaudamas vietas. Stipresni ir gilesni paspaudimai įtemptose, problematinėse vietose. Tempimai, traukimai, lenkimai naudojami, kai reikalingi tiksliniam gijimui ir holistiniam poveikiui. Galima pasiekti labai geru terapinių rezultatų!

Limfos masažas
Švelnus masažas. Puikiai tinka bet kuriai situacijai, kai yra patinimas, įskaitant sportinius sužalojimus. Pašalina skysčius ir uždegimą, išvalo toksinus, puikiai tinka imuninei sistemai stiprinti.

Reiki masažas
Masažas su prisilietimu ar be jo. Pašalina energetinius blokus ir neigiamas emocijas. Tinka visoms situacijoms, kai jaučiatės prislėgti, kai ieškote atsakymų, kai norite tiesiog pabūti su savimi ir pajusti Dieviškos energijos prisilietimą.

Individualius holistinio masažo ciklus rekomenduojame atlikti du kartus per metus. Palaikomieji masažai po ciklo rekomenduojami pagal poreikį (1-2 kartus per mėnesį)

REGISTRACIJA tel. 8656 57757 – Gileta.

Dovanų kuponas

Kuponas2

Dovanų kuponas – tai BILIETAS į gerą savijautą, lengvą kūną, puikią nuotaiką, geras emocijas ir SVEIKATĄ!

Informacija tel. 8618 80246 arba info@sveikatinimocentras.lt