RAINDROP – LIETAUS LAŠŲ – MASAŽAS!

60 min.

Raindrop (Lietaus lašų) masažas – tai unikali atpalaiduojanti procedūra, suteikianti įsimintinų potyrių ir padedanti išsaugoti sveiką stuburą.

Masažas ypatingas tuo, kad ant nugaros tam tikra tvarka lašinami devynių rūšių terapinės klasės eteriniai aliejai.

„Lietaus lašų“ pavadinimą įkvėpė Amerikos indėnų tikėjimas, kad iš dangaus krintantys lietaus lašai apvalantys kūną ir sielą… Masažo metu terapinės koncentracijos natūralus eterinis aliejus lašinamas ant kūno iš aukštai kaip lietus, kad galėtų sąveikauti su žmogaus fiziniu kūnu ir subtiliuoju energijos lauku.

Išbandžiusieji Raindrop masažą nebegali atsispirti pagundai vėl atsigulti ant masažo stalo ir patirti nepakartojamų pojūčių, nes šio masažo poveikis terapinių eterinių aliejų dėka jaučiamas ilgą laiką…

Turintiems sveikatos problemų rekomenduojamas masažų ciklas.

*   *   *   *   *   *   *

ATPALAIDUOJANTIS  VISO KŪNO  MASAŽAS 

60-90 min.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas- viena populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Tai ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį. Masažas taip pat gerina kraujo cirkuliaciją, medžiagų apykaitą, atstato (regeneruoja) nuilsusius raumenis, padeda atsipalaiduoti ir susigrąžinti prarastas dvasines bei fizines jėgas.
Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl kūnas išsiskiria vadinamąjį laimės hormoną endorfiną, kuris padeda nusiraminti, pasisemti pozityvios energijos ir atgauti sielos pusiausvyrą. Vienas ar du šio atpalaiduojančio masažo seansai per savaitę garantuoja Jums gerą darbingumą, puikią nuotaiką bei savijautą.

LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS

60-90 min.

Limfodrenažinis masažas teigiamai veikia sveikatą, valo ir detoksikuoja organizmą, aktyvina kraujotaką. Pagerėjus kraujotakai, išnyksta audinių pabrinkimai, spartėja kapiliaruose vykstantis medžiagų apykaitos procesas tarp kraujo ir audinių, suaktyvėja veninė kraujotaka galūnėse, pagerėja dujų, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų, pieno rūgšties, šlapimo rūgšties ir šlapalo išsiskyrimas iš organizmo,  todėl blyški, sausa ir suglebusi oda pasidaro akivaizdžiai stangresnė  ir švelnesnė. Ir galiausiai limfodrenažinis masažas yra labai puiki atsipalaidavimo priemonė.

Masažas padeda:

– organizmo valymui bei geresniam imuninės sistemos veikimui;

– po svorio numetimo susitvarkyti su per dideliu odos pertekliumi;

– sumažinti sunkumą ir nemalonius skausmus kojose;

– pastebimai sumažinti taip vadinamą „apelsino žievelę“- daugelį gąsdinantį celiulitą.

Registracija: +370618 80246 – Vita

Dovanų kuponas

Kuponas2

Dovanų kuponas – tai BILIETAS į gerą savijautą, lengvą kūną, puikią nuotaiką, geras emocijas ir SVEIKATĄ!

Informacija tel. 8618 80246 arba info@sveikatinimocentras.lt