Maginiai judesiai nėra kurio nors konkretaus žmogaus išradimas. Juos atrado senovės Meksikos šamanai, pastebėję, kad atliekant tam tikrus judesius žmogus prisipildo gyvybinių jėgų. Pasiekti rezultatai buvo tiek pritrenkiantys, kad judesiai buvo pavadinti Maginiais. Daugelyje buvusiųjų kartų šitie judesiai buvo prieinami tik šamanų mokiniams.

Gimdamas žmogus gauna ribotą kiekį energijos, nepriklausantį nuo išorės poveikio: jos negalima nei sumažinti, nei padidinti. Vienintelė galimybė – ją perskirstyti. Norint pasiekti kažkokių tikslų gyvenime reikia sugebėti turimą energiją sukoncentruoti. Būtent Maginių judesių pagalba ne tik pasiekiamas akivaizdus kūno ir sąmonės balansas, bet svarbiausia perkirstoma gyvybinė energija.

Tensegrity – šiuolaikinė maginių judesių versija, mokoma kaip judesių sistema. Tai nėra paprasta judesių sistema, skirta tik fizinio kūno tobulinumui. Nors fizinis kūnas ir tobulėja (kaip pašalinis efektas), tensegrity suteikia galimybę susigrąžinti energiją į savo energetinius centrus, atsakingus už mūsų gyvybiškumą ir energingumą.

Tensegriti – suteikia galimybę pripildyti save energija ir pasiekti apibrėžtų vidinių pokyčių. Neišvengiamai lavinama ideomotorinė praktikuojančiųjų atmintis, palaikoma gera nuotaika ir gyvybiškumas.Tai sudaro galimybę atrasti savyje visą spektrą paslėptų savybių, kurias turint net neįtarėte. Padeda išsilaisvinti nuo turimų baimių, tapti laisvu žmogumi.