Labai efektyvi teigiamų įvykių pritraukimo technika, kuria naudojasi dauguma turtingiausių planetos žmonių. Darydamas šitą techniką, žmogus pasikrauna energija ir naujomis jėgomis, jaučiasi pakilios nuotaikos. Vakare reikia užsirašyti ant popieriaus visus teigiamus praėjusios dienos įvykius sekančia tvarka:

  1. Geri šiandienos įvykiai: faktai (pavyzdžiui, puikus oras, gavau atlyginimą, premiją, gerai praleidau laiką su šeima ir pan., tiesiog visi geri įvykiai);
  2. Ką aš šiandien padariau savo veiklos, verslo vystymui: kalbėjau su 2 naujais žmonėmis apie biznį, išsiunčiau 4 laiškus su pasiūlymais potencialiems klientams, įdėjau reklamą ir pan.;
  3. Ką aš šiandien sužinojau: gauta nauja informacija;
  4. Ką aš supratau: kokias išvadas galiu padaryti iš turimos informacijos ir praėjusių įvykių. Išvados rašomos taip: kai aš darau (galvoju)…., įvyksta tai…… Išvadas padaryti būtina, nors ir tokias: kai aš nieko nedarau, niekas ir nevyksta.

Visur reikia surasti TEIGIAMUS momentus, visą patirtį aprašyti tik iš TEIGIAMOS pusės. Pirmiausia šita technika pakelia nuotaiką, suteikia pasitikėjimo ir ryžto. O antra, aplink save sukuriame teigiamus torcioninius laukus. Torcioniniai laukai turi savybę pritraukti vienas kitą. Todėl fiziniame lygmenyje mes pritraukiame teigiamus įvykius ir teigiamai nusiteikusius žmones. Nėra jokios ezoterikos – tai kvantinė fizika.

Siekiant pajusti kaip tai veikia, reikia nors kartą tai padaryti.

Visas abejones „kam to reikia“ ir panašią filosofiją pasilikite sau. Arba pabandykite tai padaryti ir pajuskite energijos antplūdį arba tiesiog patylėkit. Niekas nieko neverčia kažką daryti.

Šita technika vadinama „minutėle“ arba vienu iš trijų milijonierių įpročių. Ir užima 5-10 min. O kuo ilgiau užsiiminėsite, tuo trumpiau truks.