Kaip teisingai naudotis jų stebuklinga galia?

 

Daugiausia energijos turi medžiai, augantys po vieną.Iš jų einančią energiją žmogus gali pajusti 1,5-2 metrų atstumu. Patyrę bioenergetikai pataria surasti savo medį ir iš jo pasikrauti.

Pabandykite prieiti prie įvairių augalų ir įsiklausyti į savo pojūčius. Jaučiat lengvumą širdyje, pakilo nuotaika, vadinasi, tai „jūsų“ medis. Medis turi būti teisingos formos, sveikas. Pažiūrėkite į lapus, jei jie pažeisti parazitų, išsirinkite kitą. Ant kamieno neturi būti žaizdų ar išaugų.

Medžiai donorai

 

Medžiai donorai – tai medžiai, turintys dideles bioenergijos atsargas ir sugebantys greitai jas atstatyti. Žmogus, gavęs medžio sutikimą, gali naudotis tomis ypatingomis savybėmis.

Tradiciškai sakoma, kad prie medžio donoro reikia prieiti iš pietų pusės. Pirmiausia prie jo prisiliečiama kakta, po to apkabinti delnais galvos lygyje, po to prisiglausti visu kūnu. Šiaurinė pusė, atvirkščiai, gali nuimti stresą ir pašalinti nereikalingą energiją iš organizmo. Tik prie kamieno reikia atsistoti nugara, apglėbiant jį nuleistomis žemyn rankomis. Žinoma, pasikrovus bioenergija, neeikvoti jos niekams, nesiblaškyti. Tada viskas bus gerai.

Energetiškai pačiu stipriausiu laikomas ąžuolas. Tai didingas medis, milžiniškos gyvybinės energijos ir išminties simbolis. Ąžuolas pakrauna energija ilgam, pagelbėdamas visiems, norintiems tapti iš tikrųjų stipriais: mokslininkams, politikams, kariškiams, jūreiviams, finansininkams, dailininkams.

Beržas – ypatingas medis, mylintis nuoširdžius žmones. Geriausiai jis bendrauja su moterimis ir vaikais: moteris guodžia, vaikus džiugina. Prie berželio geriausia ateiti ryte, auštant. Jis nuima nuovargį, neutralizuoja negatyvius kasdienio streso padarinius, padeda atstatyti dvasinę harmoniją. Augantis šalia namų beržas išvaiko košmariškus sapnus.

Liepa turi bioenergijos, padarančios žmogų sąmojingu, bendravimas su liepa teikia džiaugsmo. Ypač teigiamai liepa veikia vaikus. Bendrauti su ja geriausia antroje dienos pusėje, vasarą, būtinai šiltu sausu oru.

Šermukšnis ypač gerai padeda miestiečiams, todėl reikia dėkoti sodinantiems juos parkuose ir kiemuose. Šermukšnis padeda ir vaikams, ir moterims, ir vyrams. Globodamas moterį, jis pažadina joje snaudžiantį seksualumą. Su šermukšniu geriausia bendrauti, kai jis žydi arba nokina uogas.

Stiprią energetiką turi uosis. Ypač jis padeda meno žmonėms, sportininkams. Bendrauti su juo reikia antroje dienos pusėje, šviečiant saulei. Jis padeda suprasti mūsų paskirtį, kartais jo energija atskleidžia aiškiaregystės gabumus, leidžia sužinoti ateitį, bet padeda tik tiems, kurie nuoširdžiai trokšta pažinti.

Klevas – pagal energetiką neutralus medis. Tinka įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms. Pasiima neigiamas emocijas ir nieko manais nereikalauja. Tai geriausias streso nuėmimo būdas. Eiti prie jo reikia su švariais ketinimais! Nepatiriant pykčio ir neapykantos savo artimui.

Nualintas organizmas? Prieikite iš šiaurės pusės.

 

Stiprią energetiką turi spygliuočiai

 

Pušis sugeba išlyginti pažeistą žmogaus biolauką. Pačios stipriausios pušys – augančios ant kalvelių saulėkaitoje. Pušies energija atstato imunitetą, yra antidepresantas. Skaitoma, kad pušis labiau tinka vyrams. Padeda apsispręsti. Reikia priimti svarbų sprendimą? Eikite prie pušies. Bendravimas su ja efektyviausiais po vidurdienio.

Unikali kedro energetika, suteikianti pilnatvės pojūtį vienišiems ir nusivylusiems žmonėms. Pasikrauti iš kedro geriausia ankstyvą vakarą.

Taip pat stipri eglės energetika, bet specifinė. Eglė gali duoti kūrybinės energijos užtaisą ir netgi dovanoti įkvėpimą. Ji panaši į muziką, pilnai užburiančią žmogų. Eglė – simbolis šventės, Naujųjų metų. Sėkmingiausias laikas bendrauti su egle – nuo dešimtos vakaro iki antros valandos nakties. Eglė – džiaugsmo ir laimės šaltinis.

Maumedžio energija žmogų ramina, suteikia dvasinę pusiausvyrą.

Stiprią energetiką turi ir kadagys. Jo energija tonizuoja. Su juo bendrauti galima bet kuriuo paros ir metų laiku.

 

Medžiai – energijos naudotojai

 

Medžiai – naudotojai gali suteikti žmogui neįkainuojamą pagalbą. Pirmiausia, tokie medžiai sugeria tiek teigiamą, tiek neigiamą energiją. Medžiai – naudotojai turi nuostabų gebėjimą valyti energetinius kanalus, dėl ko mažėja įtampa ir dingsta ligos. Vadinasi, jie gali pagerinti tiek dvasinę, tiek fizinę žmogaus savijautą.

Naudojantis medžio – naudotojo pagalba nereikia stipriai vizualizuoti, kaip iš jūsų ištraukiama visa neigiama informacija, išsivalo energetiniai kanalai. Tai gali privesti prie stipraus bioenergijos netekimo, ir vietoj pagerėjimo užklups savijautos pablogėjimas. Tiesiog reikia žinoti medžių – naudotojų poveikį. Prie tokio medžio nereikėtų būti ilgiau nei 20 minučių.

Po kontakto su medžiu – naudotoju būtina pasipildyti bioenergijos atsargas bet kuriuo įmanomu būdu: jei šalia yra medis – donoras, tai jo pagalba, o jei nėra – ritmingo kvėpavimo dėka ir pan. Nepasipildžius energijos vietoj pagerėjimo gali būti ryškus savijautos pablogėjimas.

Drebulė. Su ja turite būti sąžiningi ir atviri.Pasitikėkite – ir išgydys jūsų galvos skausmą, ir netgi nuims nužiūrėjimą! Su drebule galima bendrauti per skaudamą kūno vietą. Prisilieskite prie jos ta vieta ir skausmas turi praeiti. Neigiamą energiją nuimti drebulė padeda antroje dienos pusėje ir gana vėsiu oru.

Topolis – antrasis po drebulės energijos naudotojas. Jis aktyvus pastoviai, nuo saulėtekio iki saulėlydžio. Teigiamai veikia nervų sistemą.

Pabendravus su ieva, daugelis nemalonumų neatrodo tokie rimti. Jai vienodos gėrio ir blogio problemos, ji tarnauja tik gamtai, paklusdama pusiausvyros ir teisingumo dėsniams. Ieva aktyvi vakarais, prieš saulėlydį. Ji gerai veikia vaikus ir pagyvenusius žmones.

Kaštonas – energijos naudotojas, nors žydėjimo metu tai medis – donoras. Kaštonas nuima vidinę įtampą. Bendrauti su juo geriausia ankstų rytą, saulei tekant.

Prisiminkim kilnias augalų savybes. Kiekvienas nuskintas lapelis ar nulaužta šaka – tai padaryta žala draugui.

—————— 

Kai žmogus turi mažai bioenergijos, jis turėtų daugiau bendrauti su gamta. Reikia nueiti į mišką ar parką, išsirinkti medį, prie kurio jus traukia, pasisveikinti su juo ir pasidalinti su juo savo problemomis. Lai jis tampa tikru jūsų draugu. Kai jums bus negera, jūs galėsite ateiti pas jį „į svečius“ pasikrauti bioenergijos. Jis būtinai su jumis ja pasidalins.

Jeigu jūs sergat, pirmiausia aplankykite medį – vartotoją, su neigiama bioenergetika, palikite jam savo skausmą, tada eikite prie medžio – donoro, su teigiama bioenergetika, ir iš jo jūs gausite jėgos ir energijos. Bendravimas su žaliaisiais draugais būtinai pagerins žmogaus būseną ir pakels nuotaiką.

Sužinoti ar šiuo momentu tinka jums medis labai paprasta: ranka patrinkite foliją ir prieikite prie nusižiūrėto medžio. Jeigu folija palinks prie jo, medis tinka, jei prilips prie jūsų rankos, geriau tuo momentu su juo nebendrauti.

Kartais netgi „savas“ medis, jau nekalbant apie kitus, nesutinka dalintis bioenergija. Tai galima paaiškinti bioenergijos trūkumu pačiam medžiui arba jo nenoru atiduoti energiją jums, nes ta bioenergija jums netinka.