Prasideda energetiškai svarbiausias laikotarpis, kuris aktyvuodamas mūsų pasąmonę realiai keičia likimą.Visa tai vyksta gamtos ritmų dėka. Prasideda žiemos saulėgrįžos periodas. Gruodžio 21 ir 22 yra pačios trumpiausios metų dienos. Nuo šito momento Saulė naujai atgimsta ir atidaro vartus į sekančius metus.

Liaudyje sakoma, kad  tą dieną atsidaro dangus, todėl labai svarbu galvoti tik apie gerus dalykus, medituoti, sugalvoti norus. Tai pati geriausia diena metuose, kadangi tą dieną galima pakeisti savo likimą – atgimti, kaip atgimsta Saulė.

Prasideda pačios stebuklingiausios dienos metuose. Tad svarbu išnaudoti stipriausią kūrimo energiją.

Gruodžio 21, 22, 23 – puikus periodas norams, o stiprybės papildomai suteikia jaunatis ir Žvagždžių Vartų atsidarymas. Tad negaiškite laiko ir skirkite šitas dienas savo norams ir ketinimams. Meditacijos, įvairūs ritualai, norų galvojimas ir jų išsipildymo vizijos turės stiprią jėgą, tad greitai realizuosis.

Kad jūsų norus ir ketinimus išgirstų Visata, prieš pradedant daryti ritualus ir išsakant ketinimus, būtina apsivalyti nuo negatyvios praeities informacijos.  Daugelis, apžvelgdami praėjusius metus, galvoja, ačiū dievui baigėsi blogi metai, o naujaisiais metais viskas bus kitaip. Tačiau, kol nebus įsisąmonintos pamokos, kurios jums buvo duodamos įvairiais gyvenimo įvykiais, jūs negalėsite įsileisti į savo gyvenimą ko nors naujo. Jūs keliausite ratu ir vis užminsite ant to paties „grėblio“.

Kad suprasti pamokas, reikia atsisėsti ir ramiai peržvelgti praėjusių metų įvykius. Užsirašykite pirma geruosius, malonius įvykius ir iš visos širdies padėkokite Visatai už juos. Toliau bus sudėtingiau. Prisimindami bloguosius įvykius, jūs tarsi iš šalies juos stebite, stengdamiesi suvokti, kodėl tie įvykiai buvo jums duoti, kokią pamoką turite iš jų išmokti. Stebėdami juos iš tokios pozicijos, pamatysite juos visai kitu kampu. Pradėsite suprasti ir jausti kokią naudą jums davė tas įvykis, nes dėl jo jūs ėmėtės kažkokių veiksmų, o gal sustabdė kažką žymiai blogesnio, kas galėjo įvykti. Kiekvienas nelaimingas atsitikimas duoda kažką jūsų dvasiniam augimui ir vystymuisi. Ir kai jūs suprantate, ką jūs įgijote per šitą nesėkmingą situaciją, jūs galėsite ją „paleisti“ ir įsileisti į savo gyvenimą naujus įvykius. Likusios neigiamos emocijos, nuoskaudos, pyktis traukia iš jūsų energiją ir neleidžia judėti toliau.

Netapkite „dvejetukininku“ ir nelikite antriesiems metams, kad nekartoti tų pačių išbandymų, o įsisąmoninkite gautas pamokas ir padėkokite Visatai už jas. Padarykite tai, ir jūs suprasite, kad viskas vyksta ne šiaip sau norint jus nubausti, o todėl kad jūs pats tai pritraukėte į savo gyvenimą. Ir tik išjautę tai, jūs galėsite nuoširdžiai padėkoti Visatai ir už tas situacijas.

Pagalvokite, pažvelkite į savo sielą ir paprašykite atleidimo už savo nuoskaudas ir piktumą, už nemalonumus, kuriuos sukėlėte aplinkiniams. Atleiskite ir tiems, kurie įžeidė jus. Visa tai galite surašyti ant popieriaus lapo ir jį sudeginti. Ir tik po to sugalvokite norus ir sudėliokite naujų metų planus.

 

Svajokite – šis laikotarpis padės jums. Ir jeigu norite, kad naujaisiais metais būtų viskas kitaip, vadinasi ir elgtis turite visai kitaip, nei ligi šiolei.