Regresinės meditacijos popietė

Daugelis netiki pomirtiniu gyvenimu.

Tačiau sutinkame gyvūnų, žmonių, požiūrių, charakterio bruožų, kurie labai primena mūsų mirusius giminaičius ar draugus…

Kalbėsime apie mūsų kančias ir džiaugsmus po to, kai paliekame savo kūną – po mirties.

 

Kristinos Gineikės (Keshava Priyja d.d.) regresinių meditacijų metu vyksta energetinis valymasis bei subtiliųjų kūnų papildymas dvasine energija.

Kristina Gineikė (Lapina – Keshava Priya d.d.) – regresinės meditacijos meistrė, bhakti jogė, vedinės kultūros atstovė. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas daugiau kaip prieš 10 metų ir vis tobulinamas, padeda žmogui keisti jo suvokimą. O pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas!

Apie regresinę meditaciją:
„Noriu pasidalinti savo daugiamete darbo su energetika patirtimi, Visatos taisyklėmis, kurias žinant nepakenksime sau ir savo artimiesiems. Regresinė meditacija – tai bendra meditacija, kurios metu bendro egregoro (egregoras – tai sukurta energoinformacinė erdvė) pagalba nuimami (pašalinami) įvairūs blokai. Kuo giliau žmogus atsiveria meditacijos metu, tuo didesnis egregoras ir maldos jėga. Bendros meditacijos metu nuimami pagrindiniai blokai: nusiima prakeikimai, pasišalina astraliniai parazitai, išsivalo giminės karma. Tai galimybė duoti vienas kitam meilę, saugumą ir jėgą – tai, ko mums trūksta mūsų kasdieniniame gyvenime.“ Kristina.

Padėka už renginį: jūsų geranoriška auka.

Trukmė 2 val.

Paskaita vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Sveikatinimo centras Vairo 8A, Šiauliai
Telefonas pasiteiravimui: 861880246.