Sportinis masažas

I dalis. Sportinio masažo pradmenys: prieš/po varžybiniai masažai (apatiniai kūno daliai)

​Kursus veda Andrius Jovaišas, įvairių masažo stilių ir būdų (sportinio, tailandietiško, švediško ir kt.) masažo terapeutas ir „Art of beauty“ mokyklos mokytojas. �​Sportinio masažo diplomas įgytas prestižinėje Londono Sportinio Masažo Mokykloje (LSSM), kurios sportinio ir gydomojo masažo kvalifikacija yra aukščiausia Didžiojoje Britanijoje. Šios mokyklos dėstytojai – žymus savo srities specialistai, vienas iš kurių mokyklos įkūrėjas ir sportinio masažo pionierius Didžiojoje Britanijoje – Mel Cash, išleidęs ne vieną knygą apie sportinį masažą.
​Kursų metų sužinosite, kas yra sportinis masažas, kokie yra pagrindiniai sportinio masažo principai, kokios yra specialios sportinio masažo technikos, kokia yra sportinio masažo nauda.
Išmoksite prieš ir po varžybinio masažo sekas skirtas bėgikams, maratoninkams, futbolistams ir t.t. Sužinosite svarbiausius prieš/po varžybinio masažo aspektus.
​Prieš-varžybinis masažas atliekamas tam, kad parengti atletą varžyboms, paruošti sportiniam krūviui ir padidinti atleto organizmo „mechaninį efektyvumą”, pagreitinti kraujotaką ir nervinių signalų sklidimą. Prieš -varžybinis masažas sumažina traumų tikimybę.
​Po-varžybinis masažas atlieka svarbų vaidmenį, padeda sportininkui greičiau atgauti jėgas, pagreitina organizmo atsistatymą, sumažina raumenų skausmus, paspartina sukaupusiu metabolitų pašalinimą iš organizmo atsirandančius po patirto fizinio krūvio.
​Įsisavinę šiame kurse įgytas žinias, Jūs sugebėsite efektyviai ir saugiai atlikti prieš ir po varžybinį masažą.
​Kursai skirti žmonėms jau turintiems bent minimalias anatomijos ir masažo pradmenų žinias.

DATA: 2019 m. Gegužės 4-5 d. (šeštadienis/sekmadienis)
LAIKAS: 9:30 – 16:30 (registracija 9:00 – 9:15)
VIETA:
KAINA: 150 EUR.
Į kainą įeina: dalomoji medžiaga,.
Bus išduodami sertifikatai.
REGISTRACIJA 861353091 Inga

II dalis. Sportinis masažas ir specialios sportinio masažo technikos: (minkštųjų audinių atpalaidavimas, neuro-raumeninė technika, pozicinio atpalaidavimo metodas, raumenų jėgos technika, PNF tempimai ir kt.)

III dalis. Sportinės traumos ir masažas. (Čiurnos raiščių patempimas, achilo sausgyslės uždegimas, plantarinis fascitas, lateralinis ir medialinis epikondalitas ir kt.)
Norint dalyvauti III dalyje, būtinas dalyvavimas II dalyje, tačiau neprivalomas dalyvavimas I dalyje.
II ir III dalies kursų data ir laikas bus skelbiami vėliau.