PROGRAMA

1. NAUJA TECHNIKA – Integralinė numerologija!

Tai metodas, kuris sujungia numerologijos ir astrologijos elementus, padeda spręsti psichologines, sveikatos ir kt. problemas.

Integralinė numerologija taikoma ne tik grupiniams užsiėmimams, bet ir individualiai. Šis metodas padeda spręsti emocines, psichologines problemas, taip pat harmonizuoja tarpusavio santykius. Metodas sėkmingai taikomas karminėms problemoms, susijusioms su sveikata, spręsti. Be to, jis skatina dvasinį žmogaus vystymąsi ir padeda pasiekti pagrindinius tikslus.

2. Rytietiškas rebefingas

Rebefingas veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas.

Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai taisyklingai kvėpuojant, išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai. Rebefingas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.

UŽSIĖMIMUS VEDA

Sigitas Povilaitis, jau 25 metus dirbantis netradicinės medicinos srityje. Sigitas Povilaitis yra Reiki Meistras Mokytojas pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą, Tibetans Reiki Meistras Mokytojas pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą. Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla“, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, praktikuoja Dzogchen praktiką. Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų narys, Reiki komiteto ekspertas.

KAINA – 15 EUR

Adresas: Sveikatinimo centras, Vairo 8a, Šiauliai

Išankstinė registracija:
sigitas@netradicineterapija.lt
tel. 8 686 94952
www.netradicineterapija.lt