Sacra-aroma moterų ratas šokio sukūry su Zuzana
**Moteris savo galios Esybėje**
2020-09-05
Šiauliuose
*****
Kur polėkis spindėt grožiu vidiniu gimsta, kur jaukuma apėmusi žaisminga, lengvumas neišpasakyto jausmo, saldumas gyvenimo skanumo. Kur ir stiprybė vedanti galia, kur klodai išminties dar nudabinti, kristalai žėri iš Esmės, kur lieka Tai, kas Tikra…
Diena Sau…
Artimų rate…
Šokio sukūry…
Vienovės gaivoj…
Pilnatvės Gausoj…
*****
2020-09-05, 13 val., šeštadienio popietę, jaukiai bursimės Balio muzikos gyvam skambėjime, aroma kvapniame rate, tylos gelmėj, giliam pašnekesy, skaniam juoke, banguojančiame šokyje ir gyvasties tėkmėj.
Laukiamos visos merginos, moterys ir damos išsiilgusios bendrystės, vienovės jausmo, mielos draugijos, švelnumo ir lengvumo, tarp visko, kas sukasi aplink gyvenime, sustosime ir vėl atkursime stiprybę Savą bei grožį žėrintį viduj.
Gausiais ir sakraliais dar instrumentais bus dalintasi gyvenimo kasdienai sąmoningai kurt ir tuo, kas Tau svarbu akimirkoj šioje, gyvent pilnai visa Širdim, atvert Esybės galią viduje.
Moterų ratą ves Zuzana Bardovska
Plačiau apie Zuzaną: http://travelguru.eu/apie/
Vieta: Sveikatinimo Centras BonaVita, Vairo g. 8A, Šiauliai
Registracija: zuzana.bardovska@gmail.com / +37062074005
Investicija: 15 eurų/žm.
Atsiliepimas apie Zuzaną
“Zuzaną reikia pamatyti, išgirsti, pasibūti kartu… Tai žavinga jauna moteris kupina akių spindėjimo, valiūkiškumo, seksualumo, prabangaus LAISVĖS skonio ir drąsos kurti savo gyvenimą. Patyrusi iš šalta ir karšta. Tokia įvairiaspalvė ir tikra. Man labai skanu klausytis jos. Kai pabūni šalia tokių moterų, permainų vėjas, atrodo, pats pūsteli į tavo bures – tik spėk jas atsukti teisingu kampu. Zuzi žodžiai kupini lengvumo, juoko ir šypsenos, be sureikšminimo ir „užgrūzinimo“. Taip ir norisi išbandyti „ant savęs“ – patikrinti ar taip paprastai skambanti Magija išties veikia, prisijungti į įkvepiantį gyvenimo kūrimo žaidimą…
Kuo toliau, tuo labiau supranti, kad net konkrečios temos susitikimui nereikia, jei šalia žmogus patyręs Pokytį, Atradimą, išmokęs Keisti gyvenimą, girdintis savo Širdį. Užtenka pabūti, klausytis, išgirsti – prisiliesti prie Energijos tėkmės ir tu jau tampi kitokia, laisvesnė, lengvesnė, artėjanti prie savo esaties… Esu labai dėkinga, Zuzi, TAU, už susitikimą! Aistė, Kalanetikos studija ADITI”