☯️ Rebirthing’as su kristalu

Atverskime naują puslapį ir pradėkime dar vieną nuostabų metų laiką – rudenį, kuris nuspalvins mūsų dienas… Kviečiu išlaisvėti – pasinerti į save per kvėpavimą.


Rytietiškas gilias tradicijas turintis cirkuliacinis kvėpavimas Rebefingas (rebirthing) – tai kvėpavimo technika, kuri didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo, padeda žmonėms siekiantiems sąmoningumo, sielos apsivalymo ir harmonijos. Harmonijos su savimi ir kitais…. Siekiant sustiprinti apsivalymo efektą, harmonizuotis ir išlaisvinti savo energiją – kvėpavimą sustiprinsime kristalo mandala.
☯️

⏱ Bendra trukmė – apie pusantros valandos.
Kur? – BonaVita Sveikatinimo Centras, Šiauliai
Energetiniai mainai/ investicija į save – 10 €.
REKOMENDUOJAMA ❗ su savimi turėti: kilimėlį, pledą, pagalvėlę ir vandens. Šiltas kojines kam gal būt reikia.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.
❗❗❗ BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: asmenine žinute (FB/messenger) arba mob. +370 68 24 28 59.

❗ Rekomendacijos prieš sesiją – tą dieną vengti kavos ir likus 2h iki sesijos nevalgyti ir negerti.
⚠️ Nerekomenduojama – turintiems epilepsiją, širdies ligas, turėjusiems astmos priepolius, nepilnamečiams ir nėščioms moterims.

Rebefingas (rebirthing) – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Profesionaliai atliekamas rebefingas – tai vienas iš efektyviausių sveikatinimo ir energetinio valymosi būdų, taikomų pasaulyje. Tai procesas, padėjęs daugeliui žmonių į savo gyvenimą įnešti daugiau harmonijos.
Rebefingo seanso esmė tokia, kad žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, kvėpuoja ritmingu vientisu kvėpavimu. Energija tokio seanso metu išlaisvina žmogų nuo įtampos ir susikaupusių stresų.
KAIP VEIKIA REBEFINGAS
Rebefingas veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas. Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai taisyklingai kvėpuojant, išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai. Rebefingas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.
Apie Aurimą :
Sertifikuotas Rytų rebefingo sistemos instruktorius; Baigiau psichoemocinės būklės valdymo mokymus, harmonizuojant fizinę, psichologinę, intelektinę ir dvasinę žmogaus būklę; Inicijuojantis Zoroastrizmo meistras; Likimo matricos apskaičiavimo praktikas pagal Natalijos Ladini metodą; Gilinu žinias Tradicinėje Kinų Filosofijoje ir Medicinoje; Gilinuosi į kvantinę teorijoją ir praktiką; bei įvairūs kiti mokymai ir praktikos sveikatingumo ir ezoterikos tema.