“Drąsiai galiu pasakyti, kad atėjusios į porcelianinių puodelių dekoravimo užsiėmimą, namo parsinešite unikalų, savo rankų darbo puodelį. Ir, tarsi, tuo jau turėtų būti viskas pasakyta. Bet čia tik fasadinė dalis, po kuria slypi trijų valandų kelionė į save. O toje kelionėje, lyg Alisa stebuklų šalyje, susitiksite fantaziją, kūrybingumą, svajones, save mažą ir drąsią, susidraugausite su savo mūzomis. Po šio karto vis norėsite pakartoti nuotykį ir vedlio jau nebereikės.
Kviečiu Jus, Mielosios, į pasimatymą. Kuomet visas laikas bus skirtas gražiems ir jaukiems dalykams, smagioms kalboms ir prasmingai veiklai.
Paleisim į laisvę savo vidines burtininkes, raganas ir elfes, o vakarėlio pabaigoje susitvarkysim išdavikiškai išsidraikiusius plaukus, susikaišysim marškinėlius ir grįšim į savo šeimas pailsėjusios, atgavusios jėgas, lyg vilkės pasilaksčiusios mėnesienos nušviestame miške.
Namo parsinešite nuostabaus grožio Jūsų dekoruotus puodelius ir šeiminykščiai galės tik nujausti kokia graži buvo Jūsų dvasinė kelionė į savo pačių vidines menininkes.
Pasižadu palaikyti kiekvieną prisibijančią, netikinčia savo gebėjimais, kol neliks nė vienos abejojančios moteriška kūrybine galia. Iki pasimatymo!” Nomeda.

Trukmė 3 val.
Kaina: 35 Eur, atėjus dviese – po 30 Eur. (įskaičiuotos profesionalios priemonės ir porcelianinis puodelis).

Registracija BŪTINA (iki 05.24 d.) https://goo.gl/forms/UGMYmmApGsYsqYNB3
Registracija patvirtinama tik gavus užmokestį į sąskaitą (pranešime užsiregistravusioms).

Informacija: info@sveikatinimocentras.lt arba tel. 861880246 – Vita.
Sveikatinimo centras BonaVita, Vairo 8a, Šiauliai.