MOKYSIMĖS:

 1. Suaktyvinti širdies čakrą sau ir kitam. Tai meilės, sveikatos, energijos, džiaugsmo, kūrybos šaltinis, šeimos gerbūvio kūrėja.
  2. Išvalyti erdvėje esančias įvairias kenksmingas konstrukcijas, juodosios magijos konstrukcijas, neigiamas energijas, likviduoti įvairias būtybes ir minties dėka sukurti apsaugos energetinį tinklą. Atstatyti kambario, namo MER-KA-BOS lauką.
  3. Atjaunėjimo programa. Įvairios technikos mūsų ląstelių, liaukų, liaukų ryšių su čakromis atjauninimui – tai vienas iš naujausiųjų atradimų ilgaamžiškumui pratęsti.
  4. Kameninių ląstelių programavimas. Telomerų ląstelių atgaivinimas.
  Telomerazė atrasta 1980 – aisiais metais ir jai suteiktas „jaunystės fontano“ vardas. Genoterapija – tai gydymo būdas, suteikiant ląstelėms genus, kurie padeda pataisyti genetinius defektus ar ligas. Mokslininkų atliktų tyrimų metu paaiškėjo ir tai, jog telomerazės genų terapija ne tik gali sustabdyti senėjimą, bet ir pailginti gyvenimo trukmę, o taip pat turi didelę naudą sveikatai.
  Telomerai yra trumpos DNR atkarpos, esančios visų mūsų chromosomų galuose. Kiekvieną kartą, kai ląstelė pasidalija, jos telomerai sutrumpėja ir mažėja ląstelės atsparumas mirčiai.

Kasdien  didėja informacinis srautas ir jo neigiama  įtaka mūsų psichikai, sąmonei, fiziniam kūnui. Todėl labai naudinga išmokti dirbti su informacijos srautais, taupyti savo laiką, gerinti sveikatą, atsirinkti sau tinkamą informaciją, žinias.

Pertraukėlių  metu išgirsite varpų, varpelių, fleitų koncertuką.

Trukmė apie 3 val.

Kaina 15 Eur., atėjus dviese – po 12 Eur.

Žinių gausite daug – atsineškite ant ko užsirašyti. Kiekvienas dalyvis gaus afirmacijų kopijas.

Informacija tel. 861880246 arba info@sveikatinimocentras.lt.