Laiko ratas, ištirpdęs ledo spindesį ir išsiilgęs pavasario sodų žydėjimo, suka link meto, kai naktis susilygina su diena, kai trumpam įsivyrauja momentas, kada sustoja laikas ir atsiranda plyšys tarp pasaulių, po kurio dienos jau pradeda ilgėti.
Pavasario lygiadienis – tai pusiausvyros ir harmonijos šventė. Tai atsisveikinimas su Žiema ir jos šalčiu, tai ėjimas į Vasarą – metą, atspindintį gamtos gyvavimą. Šiuo metu keičiasi vidinio ir išorinio pasaulio energijos. Tarp jų įsivyrauja harmonija. Būtent šiuo laikotarpiu mes turime pažvelgti į save, peržvelgti savo mintis ir pradėti gyventi kitokį, aktyvesnį gyvenimą, rasti fizinę ir emocinę pusiausvyrą.
Einant į Vasarą reikia apsivalyti: atiduoti tai, kas jau atgyveno, tapo nereikalinga našta, trukdančia veržimuisi į priekį, stabdančia gyvybines jėgas. Tai susikaupimo, pabuvimo su savimi metas, kai atsikračius vidinio balasto, kaupiamos jėgos naujam startui, kuris ateis laiko ratui vėl pasisukus. Taip gyvena gamta, taip ir žmogaus gyvenimas surėdytas.

Pavasario lygiadienis – tai gamtos virsmo metas, kada žmogus gali įsiterpti į gamtos virsmą, prašydamas sau malonių, tai laikas, kai žmones Visata išgirsta.

Tai puikus metas ritualams, kurių pagrindas pusiausvyra ir harmonija namuose, šeimoje, kiekvieno iš mūsų sieloje, tai padėka Dievams už palaikymą tamsiuoju metų laiku, padėka artimiesiems ir draugams už buvimą kartu.

Tai galimybė atsigerti iš neišsenkančio kosminės energijos šaltinio, sustiprinti sveikatą, materialinę padėtį ir atsikėlus ryte vėl pasveikinti pasaulį savo buvimu!

Šį vakarą atliksime lygiadienio ritualą, medituosime, svajosime, siųsime žinutes ateičiai ir vaišinsimės ne tik arbata.

Trukmė 2,5 val. Energetiniai mainai 15 Eur/žmogui arba 25 Eur atėjus dviese.
Registracija https://goo.gl/forms/PwFSbOOFGvCWTlu43
Informacija tel. 861880246 arba info@sveikatinimocentras.lt