Ketvirta paskaita SVEIKATA

Kadaise alternatyvioji medicina buvo tik konvencinės medicinos ,,vargšė giminaitė‘‘. Dabar tai praeitis. Labai daug žmonių profilaktiškai vartoja vitaminus ir mineralines medžiagas, naudoja alternatyvius terapijos metodus.

Norite iš esmės pagerinti sveikatą? Reikia iš automobilio ar kitos motorinės transporto priemonės persėsti ant dviračio. Arba reikia eiti pėsčiomis, jei tai įmanoma.

Keliaujame ieškodami sveikatos? Kelionė, kaip kilniausias ir rimčiausias mokslas padeda palaikyti sveikatą ir vėl pažinti save.

Kurie sveikesni – ,,vyturiai‘‘ ar ,,pelėdos‘‘?

Nei daug, nei mažai- tik 18 geros sveikatos taisyklių.

Argi ne gražiai skamba; ,,talasoterapija‘‘?

Ateikite ir sužinokite kas čia ir kaip.

Paskaitą skaito: kineziterapeutė INGRIDA.

Aš Ingrida – kineziterapeutė. Esu pabaigusi Kauno medicinos universitetą, Sidabrinio Lotoso Akademijos masažų kursus, 10 metų dirbu reabilitacijos srityje. Kasdien susiduriu su įvairiais susirgimais ir kūno pažeidimais. Skaitau paskaitas vaikams mokyklose apie sveikatą, judėjimą, sveiką gyvenimo būdą. Vedu grupinių mankštų užsiėmimus, vertinu žmonių laikyseną, atlieku limfodrenažinį masažą, darau kaklinės dalies manipuliacijas ( tempimą ), vedu individualias mankštas, domiuosi netradicine medicina, sveika gyvensena, judėjimo nauda, sportuoju. Noriu ne tik padėti žmonėms susidoroti su skausmu, pagerinti sveikatą, bet ir apšviesti kaip galima patiems padėti sau. Paskaitysiu keletą paskaitų gal net su praktiškais užsiėmimais, jei patiks, susitiksim ir dažniau.

Paskaitos kaina – 5 eurai
Trukmė 1,30 val.

Registracija https://forms.gle/ujB41x6mPYVg9p337
Informacija tel 861880246 -Vita

Laukiame atvykstant.