Antra paskaita  NUGAROS SKAUSMAS

Priimta manyti, kad nugaros skausmas būna mechaninės kilmės, tačiau naujausi tyrimai liudija, kad skausmą gali sukelti kenksmingos bakterijos.

Kamuoja nugaros ar šlaunų skausmas, dažniausiai bus ieškoma lokalinės probleminės priežasties. O kaltininkas iš tikrųjų galėtų būti jūsų burnoje.

Kas ir kaip gali lengvinti nugaros skausmus?

Paskaitą skaito: kineziterapeutė INGRIDA.

Aš Ingrida – kineziterapeutė. Esu pabaigusi Kauno medicinos universitetą, Sidabrinio Lotoso Akademijos masažų kursus, 10 metų dirbu reabilitacijos srityje. Kasdien susiduriu su įvairiais susirgimais ir kūno pažeidimais. Skaitau paskaitas vaikams mokyklose apie sveikatą, judėjimą, sveiką gyvenimo būdą. Vedu grupinių mankštų užsiėmimus, vertinu žmonių laikyseną, atlieku limfodrenažinį masažą, darau kaklinės dalies manipuliacijas ( tempimą ), vedu individualias mankštas, domiuosi netradicine medicina, sveika gyvensena, judėjimo nauda, sportuoju. Noriu ne tik padėti žmonėms susidoroti su skausmu, pagerinti sveikatą, bet ir apšviesti kaip galima patiems padėti sau. Paskaitysiu keletą paskaitų gal net su praktiškais užsiėmimais, jei patiks, susitiksim ir dažniau.

Paskaitos kaina – 5 eurai
Trukmė 1,30 val.

Registracija https://forms.gle/ujB41x6mPYVg9p337
Informacija tel 861880246 -Vita

Sekančios paskaitos:

SKAUSMINGI SĄNARIAI ( rugsėjo 25 d. 18 val )
APIE SVEIKATĄ ( spalio 2d. 18 val )

Laukiame atvykstant.