Paskaita – meditacija
Gyvos būtybės aura – tai, kaip atvira minčių, norų ir sąmonės knyga, kuri niekada neapgauna

Ar dažnai mes apgaudinėjam save, savo artimuosius, tuos kurie nuoširdžiai nori mums padėti? Taip! Ir dažnai patys pradedam tikėti tuo melu. Priimam kaip tiesą, tai ką mums sako kiti. Nors jie dažnai irgi meluoja. Mums pasakoja apie meilę, Dievą, bet patys tuo netiki. Mus moko siekti aukštų tikslų, bet patys to nedaro. Iš mūsų reikalauja pagarbos, bet patys neturi tų gerųjų savybių, už kurias būtų galima juos gerbti. Aura pasako apie mus viską.

Susitikimo metu vyks energetinis valymasis bei subtiliųjų kūnų papildymas dvasine energija.

Kristina Gineikė (Keshava Priya d.d.) – regresinės meditacijos meistrė, bhakti jogė, vedinės kultūros atstovė. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas daugiau kaip prieš 14 metų ir nuolat tobulinamas, padeda žmogui keisti jo suvokimą. O pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas!

Daugiau informacijos apie lektorę: http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/13/568
Apie regresinę meditaciją: http://www.raktas.eu/renginiai/meiles-magija-kolektyvine-regresine-meditacija/
Interviu rusų kalba: http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/

„Paskaitose aš stengiuosi įkvėpti žmones keisti sąmonę ir karmą, nelaukiant savo ir savo artimųjų kančių. Pagal aurą mes galime nuspėti savo ir savo artimųjų ligas. Ir užbėgti įvykiams už akių. Kad pamatyti aura, reikia vystyti savo sensorinius gabumus. Bet tam reikia keisti save. Kai mes keičiamės, tai aplink mus keičiasi visas pasaulis.
Apie regresinę meditaciją:
Regresinė meditacija – tai vienas iš metodų, kuris padeda suprasti kur mes esam užstrigę praeityje. Kokias kančias mes pernešame į savo ateitį – programas. Karma keičiasi tik tada, kai keičiame sąmonę. O sąmonė keičiasi dėka tikrų žinių. Visų žinių šaltinis – Vedos. Vidinis savęs pajautimas įvyksta dvasinės praktikos dėka. Dvasinė praktika, tai yra tai, ką mes realizuojame pagal Dievo įstatymus.
Ilgainiui mums negali padėti nei psichologija, nei ezoterika, nei kiti žaidimai žodžiais ar žmogaus sąmone. Regresinės meditacijos metu yra šalinami blokai, prakeikimai, pasišalina astraliniai parazitai, atsistato subtilūs kūnai, valosi giminės karma.
Regresinės meditacijos pagalba prisimenam savo patirtį, talentus, ryšį su Dievu praeituose savo įsikūnijimuose. Bet ji gali tik padėti, o toliau viską daryti teks pačiam. O tam reikia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, laimę, sveikatą, santykius ir kt.“

Dalyvavimas už auką.

Informacija telefonu 8618 80246 – Vita.