Paskaitų ciklas gerai savijautai atstatyti ir palaikyti:

Pirma paskaita LAIKYSENA

Skauda nugarą, tirpsta pirštai, o gal net ir visa ranka, sunku ne tik atsisėsti, bet ir atsistoti, netgi sunku ilgiau stovėti. Į darbo pabaigą įsiskausta galvą, akys lyg pripiltos smėlio? Atrodo nebėra jėgų net gulėti lovoje… Nepatogi darosi kėdė sėdint prie stalo, ar automobilyje, autobuse, ar teatre? Skauda petį, alkūnę ar tirpsta pėdos? Kas viską gadina ir kas čia gali būti kaltas? Įdomiausia, kad kaltas esate pats, nes netaisyklingai gyvenate… Negerai sėdite, gulite, vaikštote, o gal net ir negerai galvojate…
Laikysena. Kas tai? Ir ką turi bendro su negerais pojūčiais?
Paskaita apie laikyseną padės sužinoti kas tai yra ta LAIKYSENA, kokie ydingos laikysenos padariniai, kaip griaučių- raumenų sistemą veikia mobilusis telefonas, streso įtaka laikysenai.

Paskaitą skaito: kineziterapeutė INGRIDA.

Aš Ingrida – kineziterapeutė. Esu pabaigusi Kauno medicinos universitetą, Sidabrinio Lotoso Akademijos masažų kursus, 10 metų dirbu reabilitacijos srityje. Kasdien susiduriu su įvairiais susirgimais ir kūno pažeidimais. Skaitau paskaitas vaikams mokyklose apie sveikatą, judėjimą, sveiką gyvenimo būdą. Vedu grupinių mankštų užsiėmimus, vertinu žmonių laikyseną, atlieku limfodrenažinį masažą, darau kaklinės dalies manipuliacijas ( tempimą ), vedu individualias mankštas, domiuosi netradicine medicina, sveika gyvensena, judėjimo nauda, sportuoju. Noriu ne tik padėti žmonėms susidoroti su skausmu, pagerinti sveikatą, bet ir apšviesti kaip galima patiems padėti sau. Paskaitysiu keletą paskaitų gal net su praktiškais užsiėmimais, jei patiks, susitiksim ir dažniau.

Paskaitos kaina – 5 eurai
Trukmė 1,30 val.

Registracija https://forms.gle/ujB41x6mPYVg9p337
Informacija tel 861880246 -Vita

Sekančios paskaitos:

NUGAROS SKAUSMAI ( rugsėjo 18 d. 18 val)
SKAUSMINGI SĄNARIAI ( rugsėjo 25 d. 18 val )
APIE SVEIKATĄ ( spalio 2d 18 val )