Kviečiame į jaukų vakarą, susipažinti su numerologijos magija.

Numerologija – senovės mokslas apie skaičius, jų vibraciją.
Tai yra tikslusis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką. O kartu tai ir magiškas būdas, kuriuo skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus, kaip integralią visatos dalį.
Teigiama, kad skaičiai turi mistinių savybių, o kiekviena bet kurios abėcėlės raidė atitinka tam tikrą skaičių.
Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Pavyzdžiui, iš gimimo datos skaitmenų galima sužinoti apie žmogaus ateitį. Taip pat, iš vardo, jį pavertus atitinkamais skaičiais, galima nusakyti žmogaus charakterį, vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai.
Numerologijos ekspertai naudoja skaičius nustatyti, kokiu laiku vienam ar kitam žmogui palankiausias metas priimti svarbiausius gyvenimo sprendimus, kada investuoti, kada vesti, kada keisti darbą ir panašiai.

Žmogui numerologija yra puiki savęs pažinimo priemonė.Ji gali padėti nugalėti silpnąsias savo asmenybės puses ir išvystyti stipriąsias. Numerologija iššifruoja labai svarbią žmogaus dalį, kuri dažnai yra pridengta kaukėmis.

Numerologijos paslaptimis dalinsis, Dalia Šmidt:
„Kviečiu į jaukų vakarą ir kartu leistis į savęs tyrinėjimą, gimimo datoje užkoduotą likimą, skaičių reikšmę, bei įtaką mūsų gyvenime.
Pagarbiai, Dalia Šmidt.“

Po renginio, bus galimybė registruotis individualioms numerologijos konsultacijoms Panevėžyje.

Registracija:

tel. 868763819 sms, vardas ir renginio pavadinimas.
Kaina: 15 Eur.
Atėjus dviese, abiems 25 Eur.

Iki malonaus!