Paskaita – praktika

Už mirusiuosius reikia melstis dar labiau negu už gyvuosius. Regresinės meditacijos parodo, kad mūsų sergantys vaikai, tai mūsų nuodėmingi giminaičiai, kurie sugrįžo. Kai kurie serga toliau, kiti bukai sėdi prie televizoriaus ar kompiuterio, skundžiasi arba kerštauja… Melsdamiesi už jų nuodėmes, mes duodame jiems kitą sąmoningumą, keičiasi jų likimai.

Jeigu Jūs neabejingi savo giminaičių ir artimųjų likimui,
jeigu Jūs norite tapti savo giminės angelais sargais,
jeigu Jūs norite pasaulį padaryti šiek tiek geresnį,
jeigu Jūs norite pamatyti realų pasaulį kitomis akimis,
jeigu Jūs norite išmokti padėti tiems, kurie patys sau padėti negali,
tai ši paskaita – praktikumas būtent Jums.

Ne visi gali bendrauti su mirusiais. Bet visi gali pajausti ramybę arba sunkumą tam mirusiam žmogui. Visi gali matyti gerus arba košmariškus sapnus. Visi gali pajausti sąžinės ramybę.

Susitikimo metu vyks energetinis valymasis bei subtiliųjų kūnų papildymas dvasine energija.

Kristina Gineikė (Keshava Priya d.d.) – regresinės meditacijos meistrė, bhakti jogė, vedinės kultūros atstovė. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas daugiau kaip prieš 15 metų ir ištobulintas, padeda žmogui keisti jo suvokimą. O pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas!

Daugiau informacijos apie lektorę:

http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/13/568

Apie regresinę meditaciją: http://www.raktas.eu/renginiai/meiles-magija-kolektyvine-regresine-meditacija/

Interviu rusų kalba: http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/

„Kiekvienas iš mūsų turime asmeninę karmą, taip pat karmą tos vietos, kurioje gyvename. Ir visa tai įtakoja mūsų gyvenimą. Ir pabėgti nuo to į kitą šalį ar planetą neįmanoma. Karma keičiasi tada, kai mes keičiame savo sąmonę. Jeigu mes nusprendžiame keistis, tai pirma kliūtis būna mūsų šeima. Dauguma iš mūsų dideles moralines, dvasines, fizines kančias patyrėme dar vaikystėje. Sovietinėse šeimose. Jeigu mes bendraujame šeimose tik materialiniame lygyje, dažnai tenka nusivilti. Mus tada kaltina fanatizmu, sektantizmu, atsakomybės neturėjimu ir t.t. Jeigu iš dvasinės pusės, tada ilgainiui viskas keičiasi į gerą. Dvasinė energija, o ne tuščios kalbos apie dvasingumą keičia mus ir viską aplink mus. Bendraujant su dvasingomis asmenybėmis, priimant dvasinį maistą, klausantis dvasinės muzikos, skaitant dvasines knygas, būnant šventose vietose, mes pradedame keistis savo vidumi ir keičiasi visi aplink mus.“
Kristina.

Informacija tel. 861880246 – Vita arba info@sveikatinimocentras.lt.

Ir dar:

Tęsdami tradiciją renkame naudotus daiktus vargstančioms šeimoms. Atvykstant į paskaitą kviečiame atnešti nebereikalingus rūbus, avalynę ir kt. Kristina ir Rytis pasirengę visa tai nuvežti ir perduoti jiems žinomoms nepasiturinčioms šeimoms. Mums tai bus tik atlaisvinta lentyna spintoje, o kažkam – galbūt didelė, gyvybiškai svarbi dovana. Atsisakydami nenaudojamo daikto, mes atlaisviname vietą naujai energijai. Kuo daugiau seno išnešime iš savo namų, tuo daugiau gėrio galėsime įsileisti 😉
Kristinos ir Ryčio šeima kiekvieną savaitę verda sriubą, kurią veža pensininkams ir nepasiturinčioms šeimoms su vaikais Krakėse. Kas savaitę 30 porcijų!
Geri darbai vyksta savanoriškai, tyliai, ne reklamai…
Pagarba tokiems žmonėms! Ir Jums!