Mielos moterys, mergaitės, mamos, dukros, seserys, žmonos, draugės 2764

Tai pirmasis mūsų susitikimas Šiauliuose. Kartu mes sukursime sakralinę erdvę ir bendrausime, gydysime ir įkvėpsime save, leisime laiką meilėje.

Mielos moterys, KADA, JEI NE DABAR, TURIME PRIIMTI SPRENDIMĄ BŪTI? Nesmerkiant ir nekritikuojant savęs, tiesiog leisti savo kūnui ir sielai atsipalaiduoti, ištirpti, išgydyti ir jaustis saugiai.

Mes susitiksime pasidalinti šventu laiku ir erdve. Mes persikelsime į savo moteriškąją galią ir dieviškąją prigimtį.

Kartu mes atliksime daug  žingsnių, kad išgydytume savo fizinį ir emocinį kūną, susivienijusios sielos lygmenyje, pasinaudojant senovės jogos praktika.

Ateikite pačios, pakvieskite savo drauges ir giminaites, tas, kurios jums labai rūpi.

Trukmė 2 val.

Užmokestis: kaip siela panorės 2764

Apie Regina d’Angeli:
Holistinė dizainerė, pasaulio pilietė, turinti bankų ir kredito, laidų vedėjos  bei keletą kitų išsilavinimų. Dešimtmetį dirbo naftos ir dujų industrijoje, aukštojoje madoje, konsultavime, IT technologijų srityje.
Gyveno JAV, Indijoje, Europoje.
Regina yra Sattva jogos ir meditacijos meistrė, intuityvi energijos gyduolė, Kundalini Jogos ir Nėščiųjų Jogos mokytoja, Holistinė gyvenimo stiliaus ir gerovės konsultantė.
Konsultuoja tarptautinius verslo ir kultūrinius santykius. Edukacinė veikla nukreipta padėti žmonėms, patyrusiems skyrybas, netektį, fizinį ar seksualinį smurtą, turintiems priklausomybių, kūno ar smegenų disfunkciją.
Taip pat ji yra prabangių papuošalų ir aksesuarų prekės ženklo „Regina d’Angeli“ steigėja ir dizainerė. Prekės ženklas sujungia autentišką dvasingumą ir simbolizmą su ekskliuzyviomis tradicinėmis ir šiuolaikinėmis įgyvendinimo technikomis.
Dalyvės komentaras: „Kai mes sutinkame pamatyti tai, ką mums gyvenimas nori duoti, prasideda magiški dalykai. Mums susijungus su savim, pradeda ateiti atsakymai, kurie sinchronizuojasi su Visata. Nebuvo kitaip ir kai gavau pakvietimą dalyvauti moterų rate su Regina. Aš nepaprastai laukiau to susitikimo. Susijungimas su mano šventuoju moteriškumu buvo kaip prisikėlimas, išgijimas, mano vidinės moters išsilaisvinimas, susijungimas su Shakti ir moteriškąja galia . Visi neišsakyti dalykai buvo tapę nuodais mano kūno lygmenyje. Aš esu labai dėkinga gyvenimui, nes per Reginos meilę ir šventą vedimą, aš turėjau galimybę turėti tokią patirtį ir susipažint su savo vidumi. Nuostabu yra jausti, kad mes neesam vieni ir esam stiprūs, kai esam kartu.“
Registracija būtina https://goo.gl/forms/iWru1iL7AbySKy8D2

Informacija tel. 861880246 -Vita