Kiekvienas vaikystėje bandėm dainuoti, piešti, skraidyti… Vienų svajonės išsipildė, kiti vis dar tikisi. Galima patenkinti alkio, troškulio poreikį, bet kaip patenkinti saviraišką? Drąsūs žmonės patys ieško ir įgyvendina beprotiškiausius dalykus…

„Meno tiltai“ suaugusiems, Šiauliuose, kviečia kūrybingus, menui neabejingus žmones, išbandyti, atrasti save iš naujo, mėgautis savo rankomis pagamintais darbeliais ir sukurti tai, kas miela širdžiai. Dalyviams patirties nereikia, svarbus nusiteikimas ir atvirumas naujovėms. Užsiėmimų metu išbandysime: dailės technikas, tapybą ant šilko, keramiką, viršglazūrinę tapybą, tekstilės interpretacijas, papuošalų gamybą, interjero detalių dekorą ir aktualias dailės temas. Kūrybos eigoje visada lydės kuratoriaus parama ir paskatinimas. Reikalingomis priemonėmis bus pasirūpinta.

Užsiėmimus veda Laima Andruškevičienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė, ilgą laiką dirbusi su mokyklinio amžiaus vaikais ir suaugusių grupėmis. Patirtyje daug organizuotų parodų, dalyvauta seminaruose, konferencijose, pleneruose.

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais.
Užsiėmimo trukmė 3 val.

Kaina 9 Eur (viskas įskaičiuota).

Balandis 6 d. 18 val. „Pasiilgau jūros“ paveikslėlis, tapyba akrilu, mišri technika (galima turėti mažų kriauklių, akmenukų, medinukų). Tapyba pagal nusakytą schemą ir dekoravimas klijais, smėliu.

Registracija tel. 861880246 arba info@sveikatinimocentras.lt.