Kviečiame moteris į GINTARĖS DAVAINIENĖS praktinį II-jų dalių seminarą

„MANO MOTERIŠKOS LAIMĖS VARDAN!

Moteriški energetiniai centrai, jų aktyvumo diagnostika ir harmonizavimas bei vidinių blokų transformavimas“

Šiais labai daug stiprių, įdomių, materialiai apsirūpinusių, siekiančių kuo geresnio išsilavinimo, tobulėjančių dvasiškai moterų, bet nesugebančių tapti laimingomis šalia vyro ar be jo. Vis daugiau vienišų moterų. Stipriai moteriai darosi sunku surasti stiprų, sau lygų vyrą. Arba jeigu moteris gyvena šeimoje, tai jos vyras pamažu tampa dar vienu vaiku šeimoje, o moteris ant savęs apsiima visą šeimos naštą. Nors kuriant santuoką atrodė, kad šalia esantis vyras yra stiprus ir lygus.

Abejais atvejais moteris nesijaučia laiminga ir palaipsniui vis labiau pavargsta, praranda savo moterišką žavesį, nuo jos vyrai ima bėgti arba ima jos nebe pastebėti.

Kai moteris pagaliau tai savyje pamato, ji ima veikti. Paprastai visur mokinama kelti savo moterišką energetiką. Tada moteris pradeda rinktis įvairiausias moteriškas praktikas, kad tą moterišką energiją išjudinti, pakelti.

 Bet yra vienas labai svarbus momentas, apie kurį niekas nekalba. Tai, kad pakeliant moterišką energetiką, susiaktyvuoja visi vidiniai kompleksai ir problemos, kurie moteriai reiškiasi dar stipriau ir aktyviau. Todėl norint turėti moterišką laimę neužtenka užsiiminėti moteriškomis praktikomis ir pripumpuoti save moteriška energija, o svarbu harmonizuoti moteriškų energetinių centrų darbą ir daryti tai sąmoningai, suprantant energetinių blokų priežastis, suvokiant kokie tavo veiksmai, jausmai, mintys priveda prie pažeidimų, o kokie harmonizuoja.

 Šio praktinio seminaro I DALYJE jūs:

– susipažinsite su moteriškais energetiniais centrais ir diagnozuosite jų veiklą (ar jie yra aktyvūs ar užblokuoti), sužinosite už ką jie atsako, kuo yra blokuojami bei kas vyksta jūsų gyvenime jeigu kuris nors centras veikia neharmoningai, galimai suvoksite kai kurių savo problemų priežastis;

– atliksite gilią jų veikimo analizę, kad sąmoningai naudotumėtės jų aktyvavimo meditacijomis ir gautume sau pačią didžiausią ir harmoningiausią naudą;

– sužinosite kaip harmonizuoti moteriškų centrų darbą ir kas pasikeis jūsų gyvenime kai juos harmonizuosite;

– gausite puikias praktiškai labai lengvai panaudojamas priemones savo centrų harmonizavimui, kurios veikia tikrai labai efektyviai ir kurias galėsite panaudoti visą savo likusį gyvenimą. Jas išbandysime jau užsiėmimo metu.

 Dėmesio! Šios žinios apie moteriškus energetinius centrus skiriasi nuo Rytų mokymų apie čakras. Tai – ne tas pats. Šios žinios ir praktikos padės tau išvengti plačiai paplitusių stiprių moterų klaidų ir atvers jums sakralinę informaciją apie save pačią, tiksliau apie tai, kaip funkcionuoja jūsų moteriški energetiniai centrai.

Tai leis jums harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę. Net jeigu jūs:

– jau daug ką išbandėte,

– jums jau virš … metų,

– dabar esate vieniša,

– nesate darniuose santykiuose su dabartiniu vyru,

– pas jus „ant sofos gulintis“ vyras ir pan.

Šio praktinio seminaro II DALYJE jūs:

– atliksite psichoterapinę meditaciją, kuri leis Jums įvertinti kur ir kas Jūs esate šiandien bei kur norite judėti, t. y. atliksite vidinę savi diagnostiką, kuri jums leis suvokti ar esate pasiruošusios tapti tokia moterimi, kokia norėtumėte tapti, ar esate pasiruošusi nerti į meilės vandenyną;

– ieškosite savo vidinių blokų, ribotų įsitikinimų, trukdančių jums būti tokia moterimi, kokia norėtumėte būti, galimai suvoksite kai kurių savo problemų priežastis;

– atliksite specialią „Teta meditaciją“, padėsiančią Jums momentaliai transformuoti Jūsų atrastus neigiamus, destruktyvius blokus, įsitikinimus į teigiamus bei jums naudingus, padėsiančius turėti savo gyvenime tai, ko iš tiesų trokštate.

Savo vidinių stabdžių atradimas ir jų atleidimas Jums leis pilnai harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę.

Viskas jūsų sąmoniningume ir nore keistis!

Veikdamos sąmoningai jūs iš tiesų viską galite pakeisti ir tapti laimingomis moterimis su šarmu.

Lektorės dovana Jumsseptynios unikalios 4D Moteriškų energetinių aktyvavimo ir video meditacijos, kurių pagalba jūs galėsite aktyvinti savo energetinius centrus jums patogiu laiku ir patogioje vietoje, kurioms reikia iš teisų labai mažai laiko, o rezultatai netrukus nustebins jus.

Trijų savaičių eigoje, užsiiminėjant vos po tris minutes per dieną, Jūs:

– pamiršite apie chronišką nuovargį ir energijos trūkumą,

– nustosite būti „tuščia vieta“ vyrams ir pradėsite pastebėti jų suinteresuotus žvilgsnius,

– visam atsisveikinsite su vaizdiniu „Aš pati“, tapdama seksualia, moteriška ir patrauklia gražuole,

– tapsite moterimi su šarmu.

 

Seminarą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota „Reiki“, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Užsiėmimo kaina – 39 Eur. Užsiregistravus iki 10 d. arba atėjus su drauge – po 35 Eur.

 Būtina išankstinė registracija: https://goo.gl/forms/7DeD6UVC6ULbOUOj2

Informacija tel. 8618 80246.

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.