Gyvo garso ir balso kelionių ciklas

Gyvo garso ir balso kelionių ciklas “Laimė Esu Aš”- tai giliai išgyventos, profesionaliai išdirbtos ir širdimi išjaustos technikos, sujungtos į vieną visumą – per garsą, žodį, afirmacijas, sankalpas… Tai estetinis etinis išgyvenimas, tai terapinis poveikis… Tai kelionė į save per muziką ir balsą. Čia muzika – ne kaip natų seka, tai nuolatinis vienos natos perėjimas per garsą ir tylą. Čia balsas – ne kaip žodžių seka, tai vedlys per vidinę sumaištį tiesiai į širdį. Tai pokalbis su savimi… LAIMĖ – tai kelionė į savajį AŠ… Atsišvartuokite nuo kranto… Išplaukite iš saugaus uosto… Sugaukite burėmis palankų vėją… Tyrinėkite… Svajokite… Atraskite…

Gyvas garsas – sielos muzika – Raimondas Rašpoliauskas. Multiinstrumentalistas, grojantis pasaulio instrumentais, fleitomis, sitara, kanklėmis, perkusija, šamano būgnais, skudučiais, varpais, tibeto dubenėliais ir t.t. “Mėgstu kurti holistinę muziką, muziką kino filmams, spektakliams, muziką su etninėm nuotaikom. Šiuo metu ateina naujas etapas, leidžiantis prisiliesti prie paletės, kurioje jungiasi garsai – virpesiai ir meditatyviniai energetiniai išgyvenimai.”

Balsas – joga nidra – Gileta. Jogos instruktorė, joga nidra instruktorė. “Visada žvelgiu, kas yra už paviršiaus, už formos ir pavidalo. Žvelgiu anapus žodžių, jaučiu tylą garsuose. Ten giliai randu laimės neišsenkantį šaltinį. Kiekvienąkart klausau širdimi ir kalbu širdimi.”

Adresas: studija “Deimantinis lotosas” Rūdės 27f, IV aukštas.
Kaina 15 Eur.
Trukmė 2 val.
Atsinešti savo užklotus ar miegmaišius.
Registracija būtina https://goo.gl/forms/G6mvn6atMnjDKQOq2
arba tel. 8656 57757.
Vietų skaičius ribotas.