Teorinis – praktinis seminaras

Gyvenimas nuolat pilnas galimybių įgyvendinti svajones, pasiekti tikslus, mylėti.
Ar mes pasinaudojam tomis galimybėmis priklauso tik nuo mūsų. Kiek dažnai suklumpame prieš nepasitikėjimą savimi ar nesėkmės baimę. Kiek dažnai užtemdome savo tobulumą menka saviverte ar ryžto trūkumu. Tada dėl savo nesėkmių belieka kaltinti aplinkybes.

Atėjo laikas keistis. Prisiimdami atsakomybę už save mes atrandame saviugdos kelią. Eidami šiuo keliu palaipsniui ugdome visas laimingam žmogui būdingas savybes. Pakeitę įpročius, bei atkūrę pasitikėjimą savimi ir pasauliu galime gyventi pilnavertišką gyvenimą, kuriant vertę ne tik sau, bet ir kitiems žmonėms.
Išsivadavę iš baimės, gėdos, pykčio , kaltės ir kitų jausmų atrandamę laisvę.
Laisvė tai atsakomybė gyventi laimingą, prasmingą, bei darnų gyvenimą. Išmokime šią pamoką susigrąžindami sveikatą, valią, proto aiškumą, bei džiaugsmą širdyje.

Tomas Gudėnas yra jogos ir energijos vadybos mokytojas, kilęs iš Vilniaus. Jau daugiau nei dešimt metų jis keliauja ir gyvena įvairiose pasaulio šalyse, kuriuose mokosi iš sėkmingų ir sveiko gyvenimo specialistų. Unikalių ir gyvenimą keičiančių žinių Tomas įgyja domėdamasis šiuolaikiniais mokslo pasiekimais, dvasinėmis praktikomis, senovės tautų tradicijomis.
Nuolatinis noras augti skatino Tomą mokytis ir išbandyti save skirtingose srityse. Per paskutinius 14 metų jam teko dirbti kaskadininku ir cirko artistu, stovyklų ir mokymų vadovu, motyvacinių bei sveikatingumo paskaitų pranešėju. Žmogaus kūno bei psichologijos supratimas atsirado studijuojant sporto bei sveikatos studijas, dalyvaujant jogos, masažo, šokio, kovos menų bei kituose kursuose Lietuvoje, Indijoje, Arabų Emyratuose ir daugelyje Europos šalių. Darbo su kūnu, judesiu ir sveikata patirtis susikaupė darbuojantis ant scenos, prie masažo stalų, jogos studijose ir net ant kalnų viršūnių.
Kai žmogus prisipildo džiaugsmo, atsiranda noras juo dalintis. Terapijos, spektakliai, praktiniai užsiėmimai, paskaitos bei seminarai – tai tik keli būdai, kuriuos Tomas naudoja dalinimuisi sukaupta patirtimi. Ši patirtis leidžia ne tik GALVOTI apie laimę, bet ir ją PATIRTI.

Užsiėmimo trukmė 3val.
Kaina 30 eur
BŪTINA registracija https://goo.gl/forms/2EIQOqxfTMMsYP7C3

Informacija tel. +370618 80246 – Vita.

Siūloma atsinešti jogos kilimėlius. Vieno pakanka dviems žmonėms.