Savęs pažinimas prasideda nuo savo norų ir troškimų pažinimo…

Rodos, svajoti mokame visi, tačiau ar svajojame? Ar tai darome sąmoningai? Ar turime konkrečios svajonės išsipildymo viziją ir didelį tikėjimą jos išsipildymo galimybe? O gal tik norime norėti patys gerai nežinodami ko ir kodėl? Gal norime visko labai daug ir vienu metu? Ar turime kantrybės sulaukti kol pagaliau mūsų svajonė išsipildys ir nepuolame svajoti apie kitką? Kai žmonės suvoks skirtumą tarp šių klausimų ir ras sau atsakymus į juos, galbūt supras kodėl jų svajonės kartais taip ir neišsipildo.

MŪSŲ NORAS – UŽSAKYMAS VISATAI! Kūrėjas mus myli besąlygiškai ir mums duoda viską, ko mes Jo prašome. Visi norai turi galimybę išsipildyti, net patys keisčiausi ir netikėčiausi, ir už juos gali tekti sumokėti didelę kainą. Mūsų ne sąmoningumas bei žinių stoka gali pridaryti didelių bėdų. Norint gauti trokštamą rezultatą reikia išmokti teisingai prašyti, tikėti ir laukti. Ir ne tik tai. Dar reikia išmokti būti dėkingiems už tai, ką gauname ir mokintis duoti patiems.

 Šios paskaitos metu:

 • sužinosite kuo sąmoningas svajojimas skiriasi nuo nesąmoningo ir kodėl svajoti sąmoningai yra naudinga; kalbėsime apie mūsų minčių kuriamąją ir griaunamąją galią;
 • sužinosite kodėl svajonės pildosi ir kokie dėsniai tai sąlygoja;
 • sužinosite kas yra TIKRASIS NORAS ir kuo jis skiriasi nuo NORO NORĖTI;
 • išmoksite suprasti ir įvardinti savo norus bei tikruosius ketinimus;
 • išsiaiškinsite kokio dydžio yra jūsų svajonės ir kaip jas pasiekti;
 • išmoksite kaip teisingai suformuluoti savo norus, t. y. kokių taisyklių yra būtina laikytis, norint, kad norai tikrai išsipildytų; pritaikant specialią „21-ieno žingsnio psichotechnologiją“.
 • sužinosite kaip norėti ar svajoti, laikantis Visatos dėsnių;
 • sužinosite kodėl svajonės kartais taip ir neišsipildo. Ar tikrai neišsipildo?;
 • kalbėsime apie mūsų „svajonių vagis“, mokysimės juos atpažinti;
 • ugdysite tvirtą pasitikėjimą savimi ir savo svajonėmis;
 • atliksite ypatingą meditaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.

Seminaro metu bus pateikta gausybė realių, gyvenimiškų, įkvepiančių, pamokančių, veiksmingų tiek asmeninių, tiek kitų žmonių svajonių išsipildymo pavyzdžių. Vienas geriausių būdų mokytis – tai mokytis iš pavyzdžių. Šioje paskaitoje tikrai nebus sausų pozityvios psichologijos žinių apie dabar taip madingą „Realybės valdymą“ ar „Traukos dėsnį“. Ši lektorė – tikra praktikė. Jūs išgirsite apie jos bei jos artimųjų žmonių asmenines patirtis, einant savo tikslų ir svajonių įgyvendinimo keliu, kurios gali tapti pamokančiomis ir vertingomis kiekvienam iš Jūsų.

Dėmesio! Prieš ateinant į šį užsiėmimą labai rekomenduojame atlikti namų darbą – namuose kuo išsamiau suformuoti savo tikrąjį norą ir ant popieriaus lapo jį užsirašyti.  Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau labai džiaugtumėtės. Užsiėmimo metu turėsite puikią galimybę šį savo norą išgryninti, pasitikrinti ir po seminaro pasikonsultuoti su lektore.  

knygaLT       knygaEN

Užsiėmimą ves  GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygos anglų kalba „Attract Your Dreams“ (išleista JAV 2013 m., leidykla „Trafford Publishing“) ir knygos lietuvių kalba „Svajonę paversk tikrove“ (išleista Lietuvoje, leidykla „Alma Littera“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, asmeninių pokyčių konsultantė, sertifikuota „ThetaHealing“, NLP ir „Reiki“ praktikė.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite internete, adresu www.dreamer.lt

Renginio kaina – 15 eurų.

BŪTINA išankstinė registracija el. p.: info@sveikatinimocentras.lt arba tel. +370 618 80246