KŪRYBOS LAIPTAI – tai patvirtinta ir akredituota meninės raiškos programa, kuri svečiuosis lapkričio 28 d. Šiauliuose. Programos iniciatorė ir užsiėmimų vadovė Liongina Ancutienė, kiekvieną atvykusį mokys 3 nuostabių technikų, o pageidaujantiems išduos kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.

Šį kartą KŪRYBOS LAIPTUOSE 3 užsiėmimai:

SUMINAGASHI

CHAN LU

KIMEKOMI

Dalyviams patirties nereikia, svarbu nusiteikimas ir atvirumas naujovėms.

Registruokitės į vieną jų arba į visus tris! 

11:00 – 13:00 val. SUMINAGASHI- PIEŠIMAS ANT BALTO VANDENS. 

liongina1

Išbandykite nuostabią SUMINAGASHI techniką, kuri ne tik nuteikia atsipalaidavimui, susikaupimui, laisvalaikiui ir saviugdai, tačiau gali būti nuostabi dovana ne tik sau, bet ir visai šeimai.

…KAIP SRAUNI UPĖS TĖKMĖ NEŠA SAUSĄ LAPELĮ TAIP PIEŠIANT ANT VANDENS ŽMOGŲ NUNEŠA TOLYN JO PATIES MINTYS, JAUSMAI IR EMOCIJOS…TAIP ATEINA RAMYBĖ IR PASIGĖRĖJIMAS…

Žodis „Suminagashi“ išvertus iš japonų kalbos reiškia „vandens judinimą“. Išjudintas vanduo iškelia į paviršių visus nešvarumus, taip ir piešimas ant vandens – iškelia slapčiausias žmogaus sielos kerteles. Pagal specialią technologiją paruoštas vanduo tampa baltu kaip popieriaus lapas ir tuomet galima tiesiog piešti, stebėti kaip akimirksniu keičiasi vaizdai vos tik palietus vandenį ar atsargiai įlašinus kitos spalvos. Tai meno rūšis, tinka atsipalaidavimui, susikaupimui, laisvalaikiui ir saviugdai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai būdas sugauti akimirką, kai Jūsų sukurtas piešinys yra perkeliamas ant popieriaus ar nufotografuojamas. nes jau kitą akimirką – tai jau kitas paveikslas prieš Jus. Tai pasaka, kurią kuriate Jūs patys, individualiai arba bendradarbiaudami su kartu atėjusiais savo šeimos nariais, pagal nuotaiką. Suminagashi ypatingas tuo, kad paprastai ir su džiaugsmu galima sukurti tiek savo asmeninę, tiek bendrą šeimos paveiksliukų kolekciją. Geros emocijos ir puikus rezultatas- garantuotas! Užsiėmime pasigaminsite 10 paveikslėlių, kurie bus nuostabi dovana tiek sau, tiek draugui šventės proga.

UŽSIĖMIMO KAINA: 12 € (priemonės įskaičiuotos).
13:30 – 15:30 Natūralu ir paslaptinga – CHAN LU.

Liongina2

„Chan Lu“ – naujausias mados atgarsis Lietuvoje tiesiai iš Holivudo. Tokias apyrankes nešioja Britney Spears, Sandra Bullock, Janet Jackson ir kitos įžymybės. Šias apyrankes kuria dizainerė Chan Luu, būtent nuo jos vardo kilo ir apyrankių pavadinimas.

Unikalumu alsuojančios apyrankės tinka ir jaunam ir vyresniam, vyrui ir moteriai. Tai ypatingas menas, nes kiekvienas pindamas apyrankę iš pasirinktų akmenukų, įpinam dalelę meilės, šilumos ir palinkėjimų. Dėl rožinį primenančios formos ir magijos, kurią suteikia akmenų natūralumas, Chan Lu – tai puikus talismanas bei dovana sau, savo artimam ar draugui išvykimo, šventės proga ar linkint pasveikti. Elegantiškos apyrankės pinamos išimtinai tik iš natūralių medžiagų.

Atvykite ir sukurkite savo rankų darbo talismaną – suvenyrą sau, artimui, draugui. Mėgaukis savo rankomis pagamintais darbeliais ir sukurk tai, kas miela širdžiai. Tinka asmenims nuo 14 metų.

UŽSĖMIMO KAINA: 10 € (priemonės įskaičiuotos).

15:30 – 17:30 KIMEKOMI.

Liongina3

KIMEKOMI kamuoliukai – suvenyras išvykstančiam draugui, interjero puošmena, mielas žaislas ikimokyklinukui, Kalėdų eglutės papuošimas arba tiesiog maloni smulkmena, kuri sugeria stresą į save ir padeda atsitiesti!
Kimekomi – tai dar vienas tradicinės japonų meistrystės šedevras. Tinka asmenims nuo 14 metų.

UŽSIĖMIMO KAINA: 8 € (priemonės įskaičiuotos)

KIMEKOMI – TAI DOVANA, KURI NEŠA LAIMĘ JOS TURĖTOJUI.

Atvykite į KŪRYBOS LAIPTUS ir sukurkite savo rankų darbo suvenyrą sau, artimui, draugui.

Mėgautis savo rankomis pagamintais darbeliais ir sukurk tai, kas miela širdžiai.
Dalyviams patirties nereikia, svarbus nusiteikimas ir atvirumas naujovėms.
ĮSIGYJANT VISUS UŽSIĖMIMUS, TAIKOMA NUOLAIDA!

6 valandų KŪRYBOS LAIPTAI užsiėmimai TIK 27 €

Būtina registracija: http://goo.gl/forms/Dnr64kIFuf

Informacija tel. 861880246, info@sveikatinimocentras.lt.