Konsteliacija – tai koncentruotos energijos perskirstymas taip, kad ji tekėtų per žmogaus gyvenimą be jokių trikdžių, stabilizuodama visas gyvenimo sritis, kuriose buvo disbalansas.
Tai puikus būdas sutvarkyti santykius su jums svarbiais žmonėmis, sveikata, darbu, pinigais, savimi…
Viskas aplink mus yra energija, ir konsteliacijos metu veikia energija, kai nepažįstami žmonės atsistoja į šeimos, draugų ar bendradarbių pozicijas ir „tampa“ jais – išsikalba, pasako kas jiems patinka, kas ne, duoda žmogui patarimų kaip įveikti įvairias problemas, santykių taip pat. Konsteliacijos metu prasiplečia sąmonė, žmogui tampa aišku tai, kas daug metų buvo nesuvokiama.
Santykiai – pati jautriausia ir aktualiausia kiekvieno žmogaus gyvenime vieta; tai geros nuotaikos, sėkmės, džiaugsmo ir savivertės garantas. Netikę santykiai rodo psichologinį nelankstumą, kito žmogaus tam tikrų savybių nepriėmimą. Tap, bene kiekvienas įsitikinęs, jog yra lankstus, tačiau: „Su juo / ja tiesiog neįmanoma!“ Būtent čia ir matome, kad kažko nesuprantame, nesuvokiame, galbūt ne iš to kampo žiūrime į situaciją. Viskas yra įmanoma, tereikia žinoti – kaip tai pasiekti.
Jei dar neturite poros, o jos labai norisi, santykių konsteliacija padės sužinoti, ką reikia daryti, kad atsirastų tinkamas žmogus. Kartais tereikia labai nedaug…
Užsiėmimų metu bus galima jums sustatyti sveikatos, ateities, giminės kanalo, talentų ir bet kitas konsteliacijas.

Konsteliacijas iš Kauno atvyksta vesti Margarita Vaičiūtė – transpersonalinės psichologijos lektorė ir praktikė, regresionistė, šeštus metus vedanti meditacijas, konsteliacijas, ir stebinti stebuklingą energijos poveikį žmonių gyvenimams. Ir ji jums pažada- energiją jausite visi.
Daugiau: www.savespazinimomenas.lt/konsteliacijos

Dalyvavimas: 10€.
Dviems dalyviams bus sustatyta po konteliaciją, joms būtina fb žinute, konsteliacijos kaina: 50€.

Registracija tel.: 861353091, Inga arba fb žinute čia.