Žmogus yra energetinių kanalų sistema, kuria teka įvairios emocijos. Kai užgniaužiame bent vieną emociją (pyktį, baimę,meilę ar kurią kitą), energija nebeprateka ir tai neužilgo atsiliepia gyvenime – prasideda nesėkmės ir kiti trukdžiai įvairiose srityse.
Konsteliacija – tai koncentruotos energijos perskirstymas taip, kad ji tekėtų per žmogaus gyvenimą be jokių trikdžių, stabilizuodama visas gyvenimo sritis, kuriose buvo disbalansas.

Konsteliacijas galima statyti visais gyvenimo klausimais – sveikatos, santykių, darbo, sėkmės, pinigų, talentų, vidinių savybių, kosminės sąmonės ir t.t. ir pan.

Kaip vyksta procesas? Mes kiekvienas į savo energoinformacinį lauką „nuskaitome“ ir „įsirašome“ šalia esančių žmonių energetinę informaciją. Todėl sprendžiant bet kokias problemas, mes perkeliame tas žinias į konsteliacijų lauką ir galime sutvarkyti bet kokią situaciją, kitiems žmonėms nedalyvaujant konsteliacijoje. Metodas įrodo kvantinės fizikos teoriją, kad individualus energoinformacinis laukas yra Visatos vieningo energoinformacinio lauko dalelė. Taigi, kiekvienas turi savo individualų energoinformacinį lauką, kurį veikia supantis pasaulis ir kuris pats veika supantį pasaulį. Jame atsispindi visas žmogaus gyvenimas – mintys, emocinės traumos, ligos, meilės ryšiai ir t.t. Taigi, konsteliacijos metu klientas intuityviuoju būdu sustato savo psichikos piešinį, kuriame jau praded ryškėti problemos esmė. Proceso eigoje situacija koreguojama, keičiama nauja informacija, išvalomi ir išgryninami energiniai srautai, žmogui suteikiama galimbė suvokti kur buvo energijos strigimai ir tai pakeisti (savo mintyse ir veiksmuose), ko pasekoje vienišiai suranda antrąją pusę, ligoniai pasveiksta, negalinčios susilaukti vaikų poros pastoja, susitaiko tėvai su vaikais, atsiveria kūrybinis potencialas, išsiskleidžia talentai ir t.t.

Konsteliacijas veda Margarita Vaičiūtė, transpersonalinės psichologijos lektorė ir praktikė, regresionistė, bio-kosmoenergetikė, 7 metus statanti konsteliacijas ir stebinti stebuklingą energijos poveikį žmonių gyvenimams.

Dalyvavimas: 12€.
Dviems dalyviams bus sustatyta po konteliaciją, joms būtina registracija, konsteliacijos sustatymas 60€.

Registracija el paštu: istieskiranka@gmail.com arba fb žinute.