REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/NbbKwvAa8HIal6sT2

Kiekvieną iš mūsų, moterų, Visata apdovanojo tam tikromis moteriškos patirties savybėmis ir galimybėmis. Tai lemia Veneros ir Mėnulio, dviejų pagrindinių planetų, globojančių moteriškumą, padėtis mūsų gimimo akimirką. Stipriausios esame, kai esame savimi ir susivienijame su savo prigimtimi. Tuomet visata gali reikštis per mus laisvai, dosniai, tarsi savaime, be didesnių mūsų pastangų.

Kviečiame jus astrologijos mokslo akimis pažvelgti į savo moteriškumą ir individualias jo ypatybes. Seminaro metu atsakysime į klausimus:

• Kokia yra Mėnulio ir Veneros planetų įtaka moters sąmonei?

• Kodėl moteriai svarbu stiprinti ryšį su Mėnulio ir Veneros duotybėmis?

• Kokį poveikį autentiškas moteriškumas daro santykių su vyrais dinamikai?

• Kokį moteriškosios prigimties aspektą gimėte išskleisti šiame gyvenime?

Į šiuos svarbius klausimus atsakymus pateiks ir asmeninius žvaigždžių žemėlapius kiekvienai dalyvei sudarys Vedų astrologė ir sąmoningų santykių trenerė Shanti Viktorija, nuo 2014 m. vedanti saviugdos seminarus moterims, dėstanti intensyvius astrologijos kursus Vilniuje ir Kaune bei konsultuojanti individualiai.

Nepraleiskite išskirtinės galimybės sužinoti apie save daugiau ir taip pakreipti savo gyvenimą trokštama linkme. ŽINIOS MUS IŠLAISVINA būti tuo, kuo esame. Šįkart dėmesio centre – MŪSŲ MOTERIŠKA PRIGIMTIS!

PLAČIAU:

Nors visos esame moterys, tačiau esame labai skirtingos savu temperamentu, charakteriu, pasaulėjauta, santykiu su gyvenimu. Mes dažnai siekiame būti panašios į kitas moteris, vadovaujamės moteriškumo mokytojų rekomendacijomis, stebime madų tendencijas, stebime mums autoritetingų moterų elgesį… Kai informacijos apie moteriškumą ir jo aspektus yra tiek daug, kyla pavojus apleisti tą unikalų savosios prigimties aspektą, kurį gimėme išskleisti šiame gyvenime.

Seminaro dėka jūs praturtinsite save vertingomis žiniomis apie individualias moteriškas duotybes. Šios žinios padės jums jūsų brangų gyvenimo laiką pašvęsti tam, kam išties verta pašvęsti – unikaliam savęs išskleidimui sau ir pasauliui!

DATA: 2018.12.01 (šeštadienis)
LAIKAS: 17-19.30 val.
VIETA: Šiauliai, Sveikatinimo centras BonaVita, Vairo g. 8A
KAINA: 20 Eur
REGISTRACIJA (PRIVALOMA): https://goo.gl/forms/NbbKwvAa8HIal6sT2
PAPILDOMA: atsiųskite gimimo datą, laiką (jei žinomas) ir miestą ar miestelį, kuriame gimėte:

Priimkime Visatos dovanas ir mėgaukimės savo moteriškumu!
——————————————————————————————
Plačiau apie astrologines konsultacijas: www.astrologijatau.lt

Info: Justė +370 678 04794