Transcendentinės Meditacijos mokyklos sertifikuotas mokytojas ir tarptautinio MMY Vedinių technologijų instituto atstovas Lietuvai Darius Rutkys pristato paprastą, natūralią, nereikalaujančią pastangų proto techniką.

Transcendentinė sąmonės būsena labai teigiamai veikia organizmo savireguliaciją ir nervų sistemos atsistatymą po patirto streso bei įtampos, kurie yra daugelio sveikatos sutrikimų priežastis.

Transcendentinė meditacija teikia visa apimančius rezultatus, nė viena gyvenimo sritis nelieka nuošalyje, nėra jokio neigiamo šalutinio poveikio. Transcendentinės meditacijos unikalumas yra tai, kad ji veikia būtent giliausiame, pamatiniame gyvenimo lygmenyje.

Transcendentinės meditacijos užsiėmimų metu žmogus patiria unikalią “budrumo ramybėje” būseną, kai kūnas visiškai atsipalaiduoja, o protas išeina už savo aktyvumo ribų ir pasiekia absoliučios ramybės ir visiško sąmoningumo būseną.

Tai daug daugiau, nei atsipalaidavimo technika.

Transcendentinė meditacija – tai praktinė, efektyvi sąmonės vystymo, protinio potencialo atskleidimo ir jo panaudojimo kasdieniniame gyvenime procedūra, kuri praktikuojama patogiai sėdint užmerktomis akimis du kartus per dieną po 20 minučių.

Ši strategija ypač sėkmingai taikoma visame pasaulyje verslo, gydymo įstaigose, karinėse struktūrose, klinikose, kalėjimuose, privačioje aplinkoje.

Jokia kita asmeninio vystymosi technika nėra sulaukusi tiek išskirtinio dėmesio iš pasaulinės mokslo bendruomenės, žinomų verslo ir meno žmonių.

Paskaitos trukmė – 1,5 val.

Kaina 2 Eur.

Paskaita vyks Sveikatinimo centre Vairo 8A, Šiauliai.

Informacija tel. 861880246 – Vita.