Mantra-meditacija su regresinės meditacijos elementais

Kristinos Gineikės (Keshava Priyja d.d.) ir Glėbo mantrų ir meditacijos popietė, kurios metu vyks energetinis valymasis bei subtiliųjų kūnų papildymas dvasine energija.
Muzikine popietės dalimi pasirūpins Glėbas.
Geros ir tyros emocijos garantuotos!

Kristina Gineikė (Lapina – Keshava Priya d.d.) – regresinės meditacijos meistrė, bhakti jogė, vedinės kultūros atstovė. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas daugiau kaip prieš 10 metų ir vis tobulinamas, padeda žmogui keisti jo suvokimą. O pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas!

Glėbas – bhakti jogas, veda dvasinius susitikimus su žmonėmis, besidominčiais vedų filosofija, muzikantas. Savo dvasinius patyrimus ir realizacijas pateikia per muziką, naudodamas gitarą, lūpinę armonikėlę, harmoniją ir kt.

Daugiau informacijos apie lektorę: http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/13/568
Apie regresinę meditaciją: http://www.raktas.eu/renginiai/meiles-magija-kolektyvine-regresine-meditacija/
Interviu rusų kalba: http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/

Apie regresinę meditaciją:
„Noriu pasidalinti savo daugiamete darbo su energetika patirtimi, Visatos taisyklėmis, kurias žinant nepakenksime sau ir savo artimiesiems. Regresinė meditacija – tai bendra meditacija, kurios metu bendro egregorio (egregoris – tai sukurta energoinformacinė erdvė) pagalba nuimami (pašalinami) įvairūs blokai. Kuo giliau žmogus atsiveria meditacijos metu, tuo didesnis egregoris ir maldos jėga. Bendros meditacijos metu nuimami pagrindiniai blokai: nusiima prakeikimai, pasišalina astraliniai parazitai, išsivalo giminės karma. Tai galimybė duoti vienas kitam meilę, saugumą ir jėgą – tai, ko mums trūksta mūsų kasdieniniame gyvenime“ Kristina.

Padėka už renginį: jūsų geranoriška auka.

Paskaita vyks rusų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Sveikatinimo centras Vairo 8A, Šiauliai
Telefonas pasiteiravimui: 861880246.