Holistinis požiūris + 3 efektyviausi praktiniai įrankai + MANDALŲ terapija.

Ar esate emocionalus žmogus? Ar dažnai tenka išgyventi akimirkas, kai emocijos užvaldo Jūsų racionalų protą? O gal išmokote slėpti savo emocijas ir išorėje atrodote išlaikyti, santūrūs  ir nepalaužiami, bet viduje skausmas ir sumaištis? Ar pavyksta išlikti ramiam konfliktinėse situacijose bendraujant su savo antra puse, su vaikais, draugais, kaimynais, kolegomis ar klientais?  Kaip  jaučiatės  ekstremaliose situacijose, derybų ar viešo pasisakymo metu? Kaip  jaučiatės kiekvieną dieną  ? O kaip  jaučiatės šiandien?

Kodėl taip sudėtinga valdyti emocijas?

O ar galima suvaldyti tai ko nesuprantame?  Pavyzdžiui, ar galėtų verslininkas valdyti savo verslą, jei nesuprastų kaip jisai veikia? Ar jūs galėtumėte valdyti automobilį, jei nežinotumėte kas priverčia jį judėti, kur yra ir ką daro vairas, stabdžiai ir greičio pedalas?

Kviečiame  į trumpą, bet JUMS  labai naudingą susitikimą, kurio metu gausite IŠSKIRTINIUS atsakymus:

Kas yra ir iš kur atsiranda emocijos?

Kodėl  kartais mus apima nerimas, bloga nuotaika ar nuojauta?

Kas, kaip ir kodėl  žaidžia mūsų emocijomis?

Kas spaudžia mūsų „greičio pedalą“?

Kaip laiku ir saugiai pradėti „stabdyti“ ?

Kaip perimti vairą į savo rankas?

Kaip greitai, saugiai ir efektyviai  atstatyti savo emocinį balansą ir puikiai jaustis ?

+ 3 tobuli įrankiai

Efektyviausių šiuolaikinio mokslo patvirtintų neigiamų emocijų valdymo įrankių pristatymas ir praktinis patyrimas.

+

 MANDALŲ terapinio metodo pristatymas. Mandalų piešimo, kaip  susipažinimo  su savo užslėptomis emocijomis ir jų integravimo emocinio banko didinimui galimybės.Mandala kaip meditacijos priemonė padedanti koncentruoti ir harmonizuoti protą.

Seminarą veda:

koučerė, pokyčių trenerė Rita Regalė:

 “ Pristatau tai, ką pati moku ir naudoju savo gyvenime ir turiu puikius rezultatus ir tuo dalinuosi su įmonių vadovais, vadybininkais, mokytojais, tėvais ir vsais ieškančiais platesnio požiūrio ir gilesnio suvokimo žmonėmis. Tai nėra sausos teorinės  žinios, tai yra patikrinta praktika… Esu įsitikinusi, kad šis seminaras duos  Jums  išskirtinės  naudos“

ir

psichologė, lektorė  Nerija Solaitė

Nerija yra baigusi psichologijos studijas Vilniaus universitete, filosofijos fakultete (1993m.), toliau savo žinias bei supratimą gilino Maskvos Transpersonalinės psichologijos Instituto holotropinio kvėpavimo programose, domėjosi budistinės pakraipos Dzogčeno mokymu, rytų meditacija („Tarptautinė Ošo meditacijos stovykla“, Puna, Indija – 1995, 2001, 2006m.), „Meditacijos akademijoje“ mokėsi mandalų piešimo technikos (Sedona, Arizonos valstija, JAV – 1997m.), “Tibeto pulsacijos” – meditatyvios darbo su kūnu technikos mokėsi Indijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje (“Naropos Institutas” Štutgardas). Šiuo metu veda terapinius, dvasinio augimo, meditacinius seminarus, skaito paskaitas, atlieka individualias sesijas.

Kur vykta: Sveikatinimo centre, Vairo g. 8A, ŠIAULIAI

Kada: Gruodžio 2d.

Pradžia: 17:30 val.   Trukmė: 2,5 val.

Vertė: 22 Eur

Speciali kaina šiuo metu  tik  11 Eur.

p.s. salė nedidelė, vietų skaičius ribotas, registruokitės prašom DABAR !