Išskirtinis 4 valandų praktinis seminaras, 

jeigu Jūs darbe, namuose ar gatvėje susiduriate su konfliktinėmis situacijomis ir patiriate stresą  ir norite išmokti:

 1. susivaldyti ir ramiai be įtampos išsakyti net ir pačius nemaloniausius dalykus;
 2. atremti kritiką ir suvaldyti konfliktą;
 3. žaibiškai (per 5 min.) įveikti bet kokios kilmės ir rūšies stresą;
 4. nusimesti įtampą prieš pokalbį, derybas, viešą pasisakymą arba egzaminą. 

Pirmoje seminaro dalyje:Išmoksi pasaulyje pripažintų streso valdymo ekspertų sukurtų unikalių ir kartu labai paprastų streso valdymo metodų. Jų efektyvumas ir greiti rezultatai įrodyti moksliniais tyrimais.

Vienas iš jų- tai daugiau nei prieš tris dešimtmečius kosmonautų rengimo centruose sukurtas, streso valdymo metodas ir  dėl savo efektyvumo ir paprastumo jau virš dvidešimt metų sėkmingai naudojamas ruošiant lėktuvų pilotus, elitinių spec. padalinių karius,  gelbėtojus vykstančius į “karštus taškus”,  medicinos darbuotojus dirbančius ekstremaliomis sąlygomis. Šio metodo greitą poveikį ir efektyvumą pripažino JAV, Vokietijos, Kanados, Australijos, Prancūzijos ir Izraelio specialistai. Ir gera žinia, kad tai kas anksčiau buvo prieinama tik siauram specialistų ratui, dabar bus prieinama TAU!

Šių metodų unikalumas: stresą suvaldysi žaibiškai, o efektas išliks ilgam. Tau nereikės sąmoningos kontrolės, nes streso valdymui organizme įsijungs automatinis savireguliacijos mechanizmas ir tam nereikės specialių sąlygų: muzikos, atsipalaidavimo, ramios aplinkos.

Mokslas įrodė, kad žmogaus smegenų veikloje yra dėsningumai, leidžiantys greitai nuimti bet kokios kilmės stresą, nepriklausomai nuo jį sukėlusių priežasčių.

Antroje seminaro dalyje:

Kaip įtakoti ir suvaldyti pagrindinį mus persiokiajontį streso šaltinį – vidinius ir tarpasmeninius konfliktus darbe, šeimoje ar tiesiog gatvėje. Kaip suvaldyti savo ir kitų emocijas, drąsiai  išsakyti nuomonę, kritiką, savo poreikius ar atremti psichologinį smurtą? Kaip gyventi darnoje ir harmonijoje ir, kad nepersekiotų nuolatos pasikartojantys konfliktai?

SMALSU?  Seminaro fragmentą žiūrekite:  https://www.youtube.com/watch?v=gETfsA1rsEs

Renginio metu:

 • Sužinosite daug unikalių, pačių ekstremaliausių profesijų atstovų (kariškiai, gelbėtojai, sportininkai) naudojamų, šiuolaikinio mokslo patvirtintų streso valdymo technikų ir išmoksite jomis  pasinaudoti  stresinėse situacijose.
 • Naudodami šias technikas gebėsite žaibiškai (per  5-7 min.)  atsistatyti net ir po didžiausios streso dozės.
 • Išmoksite pasinaudoti efektyviausiomis technikomis, kurios padės Jums  pašalinti jau esamus streso padarinius:  įvairūs skausmai kūne, nerimas, apatiškumas, bloga nuotaika, žemas darbingumas ir t.t.
 • Išsiaiškinsime kas yra stresas , konfliktas, kokios jo atsiradimo priežastys ir ką naudingo ar žalingo mums duoda konfliktinės situacijos.
 • Išsiaiškinsite kokia galima konfliktų prevencija ir kaip bendrauti su „sunkiais“ žmonėmis ar “piktais” klientais.
 • Išmoksite produktyvaus bendradarbiavimo, derybų ir argumentavimo taktikų darant įtaką.
 • Išmoksite dalykų, kurie padės Jums tapti gerokai produktyvesniais, efektyvesniais ir kūrybiškesniais.
 • O svarbiausia, Jūs gausite RECEPTĄ, kuris išsprendžia 99% visų konfliktininių situacijų.
 • Sužinosite, kaip pamažu tapti sveikesniais, harmoningesniais ir laimingesniais.

Jokių nuobodžių paskaitų ir statistikos!

Šiame seminare Tu neišgirsi jokių nuobodžių paskaitų ar medicinos statistikos.

Tai streso ir konfliktų valdymo metodikų pristatymas bei praktiniai užsiėmimai unikaliu savireguliacijos metodu .  Streso valdymo technikų, kurių nėra jokiose knygose, pristatymas.

Unikalių streso valdymo technikų, kurias galima naudoti ypač ekstremaliose situacijose, esant žiauriam stresui ir agresyviai išorinei aplinkai, pristatymas.

Seminarą veda: koučerė, asmenybės ugdymo trenerė Rita Regalė

“ Pristatau tai, ką pati moku ir naudoju savo gyvenime  ir iš ko pati gavau puikius rezultatus ir to mokau įmonių vadovus, vadybininkus, vadovaujantį personlą  ir  todėl tai nėra tiesiog sausos teorinės  žinios. Esu įsitikinusi, kad šis seminaras tikrai duos Jums labai daug naudos, todėl  jei  po seminaro Jums pasirodys  kitaip – be jokių klausimų grąžinsiu visus už jį sumokėtus pinigus./Rita Regalė/ Plačiau apie lektorę: http://www.tsprendimai.lt.

Kas pasikeis Tavo gyvenime po šio seminaro?

 • Tu išmoksi savarankiškai ir visiškai suvaldyti Tave veikiantį stresą.
 • Suvaldysi stresą per rekordiškai trumpą laiką – 5 minutes.
 • Išvengsi sunkių ligų, kurias sukelia ilgalaikis vidinės įtampos
 • Atsikratysi “užslėpto” streso ir jau po kelių dienų pajusi teigiamą poveikį savo gyvenime ir veiklos rezultatuose.
 • Šie įgūdžiai liks su Tavimi visą gyvenimą ir padės Tau priimti teisingus sprendimus kritinėse situacijose.
 • Šių unikalių streso ir konfliktų valdymo metodų Tu galėsi išmokyti savo artimus žmones.

Investicija į seminarą

Šiais laikais sukurta daugybė vaistų, tačiau jokie vaistai Tau nepadės įveikti  streso. Todėl, jeigu Tu nori visam gyvenimui išmokti įveikti bet kokį stresą, ateik į šį seminarą ir išsinešk su savimi universalias streso valdymo TECHNIKAS ir net  99% konfliktinių situacijų išsprendžiantį RECEPTĄ

Standartinė bilieto kaina 66 Eur.

DĖMESIO!  Iš anksto užsiregistravus kaina tik 39 Eur,  vėliau bilietai brangs.

Renginys artimiausiu metu  kartojamas nebus, o salėje vietų skaičius ribotas, todėl 

REGISTRUOKIS DABAR, spausk čiahttp://goo.gl/forms/4Aixh0i7Pk

100% pinigų gražinimo garantija.

Jeigu iki renginio pabaigos Tu nebūsi 100% įsitikinęs tuo, kad šio seminaro technikos gali atnešti Tau naudos, pranešk mums apie tai renginio metu ir mes per 2 darbo dienas grąžinsime Tau sumokėtus pinigus neuždavę nė vieno klausimo.