Kviečiame atsipalaiduoti ir pasinerti į GARSO MEDITACIJĄ!

Garso meditacijos/terapijos metu girdėsite natūralius meditacinių instrumentų garsus, kurie nuramins protą ir padės pasiekti gilios meditacijos būseną.
Tai gydomoji praktika, leidžianti mums patirti vidinę ramybę ir gilų atsipalaidavimą. Jau tūkstančius metų žmonės naudojosi garso meditacija siekiant nuraminti savo aktyvų protą ,emocijas , patirti vidinę ramybę, išplėsti savo sąmoningumą.
Šiame skaitmeninių technologijų ir užimtų grafikų amžiuje ramybė, kurią mes patiriame per meditaciją, yra vertingesnė nei bet kada. Kasdien mus bombarduoja daug informacijos ir nenuostabu, kad žmonių, kenčiančių nuo streso, nerimo, nemigos ir lėtinių sveikatos problemų, skaičius didėja ir daugelis ieško ramybės. Tiesioginis būdas patirti vidinę tylą ir gerovę yra meditacija – priemonė, padedanti iš naujo atrasti savo vidinį pasaulį. Kai medituojame, mūsų kvėpavimas sulėtėja, kraujospūdis mažėja ir streso hormonų kiekis sumažėja.
Meditaciniai, archainiai instrumentai (monochordas, dainuojantys dubenys, vandens būgnas, koshi ir kt.) panardins Jus į garso vibracijas, padės harmonizuoti jūsų subtilųjį kūną, patirti aukštesnes būsenas, pasinerti į vidinę kelionę, kurioje nėra nei ribų, nei laiko… Skirkite laiko sau, savo vidiniam pasauliui ir atgaukite jėgas!

Garso meditacijoje jus lydės Vilma.
Dalyvavimas 8 Eur.
BŪTINA registracija https://goo.gl/forms/LeX1vnL1bXqxh7dv2 arba tel. 8618 80246.

Reikia atsinešti kilimėlį, pagalvę, jei jums jos reikia ir anklodę.
Po meditacijos vaišinsimės arbata.