Masažas sėdinčiam klientui – tai vis populiarėjantis ir jau seniai įvairiose masažo technikose taikomas masažo būdas.

Ar tenka vis dažniau sulaukti klientų, kurie skundžiasi įtampa kaklo, pečių juostos srityse? Tai šie mokymai kaip tik Jums.
Mokymuose laukiami tiek pradedantys masažuotojo karjerą, tiek jau turintys patirties ir ieškantys būdų kaip išspręsti konkrečias problemas. Pastebėta, jog atliekant masažą sėdint ant ergonomiškos, patogios masažui skirtos kėdės, klientas daug greičiau ir geriau atsipalaiduoja, o masažo terapeutas lengviau prieina prie pečių, kaklo, stuburo, juosmens, rankų, galvos, veido zonų. Ergonomiškai atliekamų masažo judesių dėka masažo terapeutas neapkrauna savo rankų, greitai nepavargsta, todėl pagerėja darbo kokybė ir našumas. Atsižvelgiant į tai, gali priimti ir daugiau klientų.
Masažo metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai, išmaigomos skausmingos raumenų įtampos vietos. Taikomi raumens spaudimo, ištempimo judesiai padeda atstatyti raumenų darbingumą.

Kuo šis masažas skiriasi nuo daugeliui įprastų masažų?
Atlikimo būdu, masažo terapeutas atlieka šį masažą rankomis klientui sėdint ant specialios šio masažo būdui skirtos kėdės per rūbus (nebūtinai), be aliejų ar kremų.
Pritaikymo galimybėmis, atsižvelgiant į masažo būdą jį galima atlikti masažo kabinete, darbo vietoje, seminarų metu, gamtoje ir panašiai.
Tikslu – tai puikiai šiuolaikiniam gyvenimo tempui pritaikytas taupantiems laiką klientams masažo būdas – minimali trukmė – maksimalus galimas rezultatas. Jo pagrindinė užduotis – efektyviai šalinti raumenų įtampą, pečių, kaklo zonoje.
Šis masažas naudingas:
• daug dirbantiems su kompiuteriu (ofiso darbuotojams, vadybininkams, architektams, studentams, vaikams ir kt.)
• daug laiko praleidžiantiems sėdint ar ilgą laiką dirbantiems specifinį darbą priverstinėje padėtyje (laikrodininkams, juvelyrams, kirpėjoms, manikiūrininkėms, vairuotojams, kulinarams ir kt.)
Išmokę šio masažo, galėsite suteikti express pagalbą kiekvienam, jaučiančiam nuovargį.

Baigus išduodamas Ispado sertifikatas.
Trukmė: 10 ak. val.
Kaina: 90 eur.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:
mokymai@ispado.lt /861253998

#masazo #kursai #Siauliuose #ispado