Drakono tema aktuali, nes šiais laikais labai daug žmonių atlieka įvairias dvasines praktikas, yra paskendę savęs paieškose, bet dažnai tai lieka tik paviršutiniškas niekur nenuvedantis žaidimas. Dvasingumo banga mūsų kraštus užliejo jau prieš daugelį metų, bet vis daugiau atsiranda visu tuo nusivylusių žmonių. Problema yra ta, kad daugelis praktikų yra apibendrintos, kai dirbama apskritai, o ne konkrečiai su konkrečiu rūpesčiu. Dar blogiau, kai praktika lieka tik mechaniškas elgesys…
Drakono gaudymo metodiką paliko Igoris Ivanovičius Vėtrovas. Pagal jūsų gimimo datą ir laiką mes rasime konkrečias jūsų problemas, kurių dažniausiai patys nematome. Po registracijos jūs gausite namuose paklausyti paskaitą apie savo asmeninį drakoną, nes užsiėmimo metu apie tai, ką galima rasti paskelbto internete ar mano knygoje „Dvylika talentų, drakonais lakstančių“ mes nekalbėsime. Taupysime laiką. Projektas yra orientuotas į tuos žmones, kurie nori ne vien samprotauti apie savo ydą, bet kurie nori konkrečiai dirbti veiksmais su ja. Nes tik veiksmais galima pasiekti rezultato – realizuoti savo tikrąjį talentą.
Dirbsime grupėje, bet kiekvienas konkrečiai su savo ydomis. Tai bus tik Drakono iniciacija, o visas darbas, kurį turėsite atlikti patys, truks mažiausiai 9 metus. Jau esame darę kelis ilgos trukmės projektus šia tema, paskaitas galima rasti internete. Bet šis, vienos dienos projektas, yra koncentruotas inicijuoti procesus, kurie padėtų iš tikrųjų dirbti su savimi ne apskritai, bet konkrečiai su savo turimomis labai konkrečiomis problemomis.
Šiek tiek paliesime ir Human Design sistemą, kuri gaudant Drakoną taip pat yra labai veiksminga.
Į užsiėmimą būtina atsinešti rašiklį kai kurioms užduotims (konspektuoti nereiks) ir užkandžių pietų pertraukai. Kaip visada gausite dalomosios medžiagos ir konkrečių užduočių.

Užsiėmimą veda Loreta Stonkutė. http://www.neelamdharma.com/

Kaina 30 eurų.
Būtina registracija adresu eleonora.rapolas@gmail.com . Parašyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, laiką ir vietą. Po registracijos atsiųsiu nuorodą į paskaitą apie jūsų asmeninę ydą, kurią iki seminaro būtinai reikia perklausyti. Žmonių skaičius ribotas.
Kviečiame registruotis ir dalyvauti!