Paskaita – meditacija
Atverkime nematomą pasaulį aplink save. Tai apsauga, kurią turime per eilę gyvenimų.

Dažnai mes jaučiamės nereikalingi, vieniši ir neapsaugoti. Ar ištiesų taip yra? Ar įmanoma žmogui padėti, jeigu jis pagalbos neprašo? Pasitiki tik savimi, būna savimyla ir egoistas. Sulaukti sėkmės mes galime tik tada, kai priimsime Aukščiausiojo Viešpaties malonę. Nieko negalime be jo leidimo. Ekonominiam progresui neužtenka turėti vien tik stakles, mašinas ar mechanizmus. Reikia įdėti ir savo pastangų. Bet sėkmė vis tiek priklausys tik nuo Dievo.
Regresinės meditacijos parodo, kad anksčiau žmonės turėjo daug daugiau žinių ir bendravo su aplink supančiu pasauliu. Kuo daugiau mes nutolstame nuo gamtos, tuo labiau tampame biorobotais, kuriais manipuliuojama. Pasaulį mes matome tokį ,kokios programos yra mūsų galvose. Teisingas programas galime gauti iš Šventraščių. Teisingos žinios padeda išsivaduoti iš proto vergijos. Kai mes gyvenam klausydami savo širdies ir pagal Dievo įstatymus, mes tampame ištiesų laisvi ir laimingi. Bet tam reikia keisti save. Kai keičiamės mes, tai aplink mus keičiasi visas pasaulis. Tam mums gali padėti angelai…

 
Susitikimo metu vyks energetinis valymasis bei subtiliųjų kūnų papildymas dvasine energija.

Kristina Gineikė (Keshava Priya d.d.) – regresinės meditacijos meistrė, bhakti jogė, vedinės kultūros atstovė. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas daugiau kaip prieš 14 metų ir nuolat tobulinamas, padeda žmogui keisti jo suvokimą. O pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas!

Daugiau informacijos apie lektorę: http://www.vedukeliu.lt/lektoriai/13/568
Apie regresinę meditaciją: http://www.raktas.eu/renginiai/meiles-magija-kolektyvine-regresine-meditacija/
Interviu rusų kalba: http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/

„Paskaitose aš stengiuosi įkvėpti žmones keisti sąmonę ir karmą, nelaukiant savo ir savo artimųjų kančių. Pagal aurą mes galime nuspėti savo ir savo artimųjų ligas. Ir užbėgti įvykiams už akių. Kad pamatyti aura, reikia vystyti savo sensorinius gabumus. Bet tam reikia keisti save. Kai mes keičiamės, tai aplink mus keičiasi visas pasaulis.
Apie regresinę meditaciją:
Regresinė meditacija – tai vienas iš metodų, kuris padeda suprasti kur mes esam užstrigę praeityje. Kokias kančias mes pernešame į savo ateitį – programas. Karma keičiasi tik tada, kai keičiame sąmonę. O sąmonė keičiasi dėka tikrų žinių. Visų žinių šaltinis – Vedos. Vidinis savęs pajautimas įvyksta dvasinės praktikos dėka. Dvasinė praktika, tai yra tai, ką mes realizuojame pagal Dievo įstatymus.
Ilgainiui mums negali padėti nei psichologija, nei ezoterika, nei kiti žaidimai žodžiais ar žmogaus sąmone. Regresinės meditacijos metu yra šalinami blokai, prakeikimai, pasišalina astraliniai parazitai, atsistato subtilūs kūnai, valosi giminės karma.
Regresinės meditacijos pagalba prisimenam savo patirtį, talentus, ryšį su Dievu praeituose savo įsikūnijimuose. Bet ji gali tik padėti, o toliau viską daryti teks pačiam. O tam reikia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, laimę, sveikatą, santykius ir kt.“

Renginys vyks Sveikatinimo centre, Vairo 8A, Šiauliai.
Dalyvavimas už auką.
Registracija į asmenines konsultacijas telefonu 8618 80246 arba info@sveikatinimocentras.lt.